Бізнес та акції

Monobank пропонує унікальну функцію для захисту своїх карткових рахунків

Монобанк

Великий український банк Monobank почав розробку унікальної для України функції – створення CVC-коду для поліпшення захищеності платіжного профілю клієнта. Крім цього керівництво банку продемонструвало успіхи розвитку підприємства, показуючи реальну можливість заробити для всіх клієнтів.


Олег Горохівський, співзасновник Monobank, на своїй сторінці в соціальних мережах показав ефективність незвичайної програми банку, яка принесла високі доходи для всіх учасників. Йдеться про реферальну систему – можливість запропонувати своєму знайомому спеціальне посилання, по якому він може зареєструватися в банку. За це обидва учасника заходу отримують по 50 гривень. Кількість наведених таким чином клієнтів не обмежена, тому активні партнери «Монобанку» можуть заробити непогані гроші. Цьому свідчать аналітичні дані, надані службою безпеки банку. З моменту дії системи по реферальним посиланням приєдналося 1,1 млн осіб, які в сукупності заробили понад 109,54 млн грн. В результаті клієнтська база банку склала вже 2,97 млн осіб, а система продовжує працювати, тому ще є час приєднатися до неї і почати отримувати гроші.

Крім цього Горохівський поділився інформацією про нову задумку керівництва компанії, а саме – можливості створення унікальної в Україні системи безпеки. Використовуючи дану можливість, будь-який клієнт банку може розробити власний CVC-код, який буде захищати платіжний кабінет людини і стане гарантом безпеки її транзакцій в мережі. Приєднатися до системи можна через свій аккаунт в «Monobank-онлайн», перейшовши в пункт «Налаштування безпеки» і задавши код.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Смартфони з великими екранами можуть нашкодити власнику

В минуле

Под какие смартфоны создаются современные мобильные игры

В майбутнє

Також буде цікаво