Новини

Новий флагман від Samsung шокує продуктивністю

Обговорення
Samsung Galaxy S20

Samsung презентує лінійку смартфонів Galaxy S20 тільки в наступному місяці, проте в мережі вже з’явилися результати тестування флагманської моделі, яка буде випущена під назвою Samsung Galaxy S20 Ultra.


Пристрій проходить в базі даних популярного тестового додатка Geekbench під модельним номером Samsng SM-G986U. Як це зазвичай і відбувається, даний додаток розкрив деякі подробиці про характеристики майбутнього флагмана.

База даних Geekbench підтверджує, що Samsung Galaxy S20 Ultra працює під управлінням операційної системи Android 10. Очевидно, що поверх цієї операційної системи буде встановлено фірмова оболонка Samsung One UI 2.0.

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra працює під управлінням однокристальної системи, зазначеної як kona. Це слово є кодовою назвою флагманської мобільної платформи Snapdragon 865, яка була представлена ​​в грудні минулого року. Пікова частота роботи Snapdragon 865 становить 1,8 Гц.

Samsung Galaxy S20 Ultra отримав 12 ГБ оперативної пам’яті. Швидше за все, смартфон отримав пам’ять типу LPDDR5. У одноядерному тесті Geekbench 5 телефон набрав 923 бали, а при використанні всіх ядер результат склав 3267 балів.

Минулого тижня південнокорейський технологічний гігант підтвердив, що компанія проведе захід Galaxy Unpacked Event 2020 11 лютого в Сан-Франциско. На цьому ж заході компанія представить новий гнучкий телефон Samsung Galaxy Z Flip.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung збільшила свій вплив на ринку на 95 млрд доларів

В минуле

Apple може не впоратись з вчасним запуском серії iPhone 5G

В майбутнє

Також буде цікаво