Новини

1 гривня в день: Vodafone запустив “халявний” тариф

Ось уже як багато років одним з ключових учасників «великої трійки» є стільниковий оператор Vodafone, який намагається робити все заради того, щоб стрімко розвиватися і рухатися вперед. В першу чергу для цієї телекомунікаційної компанії, звичайно ж, важливі саме доходи, але й про залучення нових абонентів вона не забуває, впроваджуючи заради цього різні нововведення. Так, зокрема, цей оператор зв’язку вирішив запустити «халявний» тарифний план, який пропонує вкрай вигідні в усіх відношеннях умови обслуговування. Про такі ще не так давно можна було тільки мріяти, тому що платити щодня за них потрібно всього-на-всього 1 гривню в день, тобто вкрай мало.


За рахунок повної відсутності будь-якого роумінгу можна переміщатися по Україні і абсолютно ніяк себе не обмежувати, тому що всі включені в тариф можливості зможуть повноцінно працювати як в домашньому регіоні, так і за його межами на рівні всієї країни, де у стільникового оператора Vodafone є своє фірмове покриття в мережах 2G, 3G і 4G LTE. В рамках тарифу, який обходиться в 30 гривень на місяць, абонент щомісяця отримує від телекомунікаційної компанії 100 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі на міські. Дзвінки всередині мережі завжди абсолютно безкоштовні, а це, поза будь-якими сумнівами, дуже і дуже великий плюс.

Vodafone

Крім цього, тариф містить в собі 50 повідомлень SMS за 1,50 грн. в день використання, відправляти які дозволено на будь-які українські номери без будь-яких винятків і складнощів. Втім, звичайно, не забув Vodafone і про 1 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості з усіх можливих, досягати яка здатна значення в цілих 300 Мбіт / с.

[adsforwp id=”10622″]

Все це пропонує стільниковий оператор Vodafone в рамках тарифного плану під назвою «Vodafone 4G Smart XS», а доступний він у всіх регіонах України, де компанія надає свої послуги. Але тільки тим абонентам, які отримали спеціальну пропозицію. Також деяким абонентам вдалося підключити тариф іншим способом (дивіться відео)

Платити за нього потрібно 30 гривень на місяць, тобто вкрай мало.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button