Новини

Не всі флагмани Samsung серії Galaxy S20 отримають камеру на 108 Мп

Обговорення
Samsung Galaxy S20
Samsung Galaxy S20

Інсайдер Ice Universe поспішив прокоментувати повні характеристики смартфонів Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus і Galaxy S20 Ultra. Зокрема, автор приділив увагу характеристиками камери.


Він заявив, що опубліковані характеристики є помилковими, оскільки всі версії Samsung Galaxy S20 апріорі не можуть отримати головний датчик зображення роздільною здатністю 108 Мп. Він дістанеться тільки старшій версії Samsung Galaxy S20 Ultra.

Що стосується Samsung Galaxy S20 і Galaxy S20 Plus, то вони отримають нове покоління 12-мегапіксельного датчика зображення, при цьому розмір пікселя складе 1,8 мкм. Як зазначає Ice Universe, не варто думати, що цей датчик зображення буде слабким за сучасними мірками. Справа в тому, що Samsung використовувала 12-мегапіксельний сенсор з пікселями розміром 1,4 мкм протягом останніх чотирьох років, при цьому він досі демонструє відмінні результати.

Samsung Galaxy S20 Ultra

При переході від 1,4 до 1,8 мкм датчик стане куди привабливішим в плані можливостей і, скоріш за все, буде значно перевищувати датчик, встановлений в Samsung Galaxy Note10 Plus.

Презентація Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus і Galaxy S20 Ultra очікується 11 лютого цього року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Смартфони Honor отримали бажаний Android 10

В минуле

Користувачів Android атакував новий троян

В майбутнє

Також буде цікаво