Hardnews

Нарешті, рішення у флагмані Nokia випередило Samsung та Xiaomi

Nokia 9.2 PureView

У світлі наближення виставки MWC 2020 року, яка пройде з 24 по 27 лютого в Барселоні, у мережі з’являється все більше інформації про нові смартфони Nokia.


Авторитетний мережевий інформатор Nokia Anew повідомив, що HMD Global зараз тестує флагманський смартфон Nokia 9.2 PureView з підекранною фронтальною камерою. Він зазначив, що поки фінальний прототип ще не готовий. Також повідомляється, що у такому рішенні є свої недоліки – на сонці область з камерою чітко видно, а чіткість поки не стовідсоткова. 

Компанія HMD Global проведе на MWC 2020 велику презентацію. На ній очікуються Nokia 8.2 5G, Nokia 1.3, Nokia 5.2 та Nokia 8.2 5G. А ось Nokia 9.2 PureView дебютує пізніше. За даними джерела, очікувати Nokia 9.2 PureView з прихованою фронтальною камерою можна восени 2020 року. 

Президент китайського підрозділу Xiaomi та генеральний директор Redmi заявив днями, що до масового виробництва та комерційного використання смартфонів з підекранними камерами ще далеко. 

[adsforwp id=”10622″]

Підекранні камери поки недосконалі

Підекранні камери поки недосконалі

Компанія Samsung на різного роду презентаціях розповідала про розробки в цій області, але в найближчих новинках таких камер у неї не очікується. У Galaxy S20 камери вбудовані в отвори у екрані, аналогічне рішення очікується і в Galaxy Note20.

Рендер Galaxy S20

Рендер Galaxy S20

Також приховану фронтальну камеру демонструвала китайська Oppo.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Samsung розкрила всі деталі камер лінійки Galaxy S20

В минуле

Камера Sony Xperia 5 Plus претендує на флагманський рівень

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle