Hardnews

Нарешті, рішення у флагмані Nokia випередило Samsung та Xiaomi

У світлі наближення виставки MWC 2020 року, яка пройде з 24 по 27 лютого в Барселоні, у мережі з’являється все більше інформації про нові смартфони Nokia.


Авторитетний мережевий інформатор Nokia Anew повідомив, що HMD Global зараз тестує флагманський смартфон Nokia 9.2 PureView з підекранною фронтальною камерою. Він зазначив, що поки фінальний прототип ще не готовий. Також повідомляється, що у такому рішенні є свої недоліки – на сонці область з камерою чітко видно, а чіткість поки не стовідсоткова. 

Компанія HMD Global проведе на MWC 2020 велику презентацію. На ній очікуються Nokia 8.2 5G, Nokia 1.3, Nokia 5.2 та Nokia 8.2 5G. А ось Nokia 9.2 PureView дебютує пізніше. За даними джерела, очікувати Nokia 9.2 PureView з прихованою фронтальною камерою можна восени 2020 року. 

Президент китайського підрозділу Xiaomi та генеральний директор Redmi заявив днями, що до масового виробництва та комерційного використання смартфонів з підекранними камерами ще далеко. 

[adsforwp id=”10622″]
Підекранні камери поки недосконалі
Підекранні камери поки недосконалі

Компанія Samsung на різного роду презентаціях розповідала про розробки в цій області, але в найближчих новинках таких камер у неї не очікується. У Galaxy S20 камери вбудовані в отвори у екрані, аналогічне рішення очікується і в Galaxy Note20.

Рендер Galaxy S20
Рендер Galaxy S20

Також приховану фронтальну камеру демонструвала китайська Oppo.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button