Hardnews

Redmi і Xiaomi змагаються, намагаючись першими випустити дешевий смартфон з Snapdragon 888

MIUI 12

Практично одночасно представники компаній Redmi і Xiaomi виклали своє бажання випустити бюджетний телефон з недавнім хітом – процесором Snapdragon 888 на борту. Для першої це стане Redmi K40 Pro, а його опонент планує створити Xiaomi Mi 11.


Варто зауважити, що цю інформацію піднесли не інсайдери, а перші особи обох компаній. Від імені Redmi виступив Лу Вейбінг, глава компанії, а Xiaomi поклала цей відповідальний крок на плечі Лей Цзюнья, керівника фірми. Обидва ТОП-менеджера висловили своє бажання випустити бюджетний смартфон незалежно один від одного, проте з мінімальним відривом за часом.

Як сказав Цзюнь, компанія вже зараз працює над випуском бюджетного телефону під назвою Xiaomi Mi 11. Слідом за ним виступив Вейбінг, який зазначив заяву колеги, вказав, як він його поважає і шанує, як главу материнської компанії, проте поступатися не має наміру, тому його організація постарається першою випустити телефон Redmi K40 Pro, який також потрапить в категорію бюджетних гаджетів під управлінням Snapdragon 888.

Цікаво, що це не перша ситуація, в якій материнська для Redmi компанія Xiaomi намагається обійти свого «меншого побратима» у випуску першого смартфона під керуванням ТОП-ового процесора в бюджетній категорії, оснащеного обладнанням Snapdragon. Тоді цю місію поклали на себе телефони К20 Pro / К30 Pro, які були оснащені Snapdragon 855 / 865, і заслужили титул «найдешевшого телефону з продуктивним процесором».

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Meizu 18: смартфон-флагман з високою продуктивністю

В минуле

Vodafone пропонує 10 Гб інтернету за 3 гривні в день

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle