Softnews

Не лише Усик: MrBeast теж вирішив вийти на ринг

Найпопулярніший у світі відеоблогер YouTube Джиммі Дональдсон, він же MrBeast, кинув виклик Амалу Сінгху, керівнику T-Series, найбільшого в світі каналу YouTube. Виклик був розміщений на сторінці MrBeast в соціальній мережі X (раніше Twitter), що викликало неабиякий ажіотаж серед шанувальників та спільноти YouTube.

Маючи понад 258 мільйонів підписників, MrBeast є найпопулярнішим відеоблогером на YouTube, поступаючись лише T-Series, який може похвалитися вражаючими 265 мільйонами підписників. Викликаючи голову T-Series на боксерський поєдинок, MrBeast прагне залучити нову аудиторію і перевершити T-Series як найпопулярніший канал YouTube. Однак представники T-Series поки що не відповіли на цей виклик.

Це не перший випадок, коли відомий ютубер вступає в конфлікт з T-Series. Фелікс Челберг, він же PewDiePie, був втягнутий у суперечку з T-Series у 2019 році. PewDiePie випустив два треки з критикою T-Series, що змусило лейбл звернутися до суду. Високий суд Делі ухвалив рішення на користь T-Series, тимчасово заборонивши розміщення пісень на YouTube в Індії. Пізніше спір було врегульовано в позасудовому порядку.

Чи прийме T-Series виклик MrBeast, чи проігнорує кинуту рукавичку? Спільнота YouTube з нетерпінням чекає на відповідь, оскільки ця битва за першість продовжує розгортатися.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button