Softnews

Все, що вам потрібно знати для розблокування iPhone чи смартфона на Android

Пароль або графічний ключ на смартфоні надійно захищають персональні дані від сторонніх. На жаль, часом вони захищають гаджет і від нас самих, коли ми забуваємо інформацію для розблокування. Розповідаємо, як все-таки розблокувати ваш пристрій з найменшими втратами.


Як розблокувати Apple iPhone

Почнемо з власників iPhone, у яких варіантів небагато. Вони можуть зробити тільки скидання до заводських налаштувань. Тому дуже важливо взяти за звичку періодично робити резервні копії всіх даних в iCloud або на свій ПК – тоді останню версію можна буде без проблем відновити через iTunes або Finder.

Для розблокування iOS-пристроїв доведеться вдатися до скидання до заводських налаштувань.

Отже, смартфон необхідно вимкнути, потім під’єднати до комп’ютера через кабель USB, затиснувши при цьому певну кнопку на смартфоні: бічну, зменшення гучності або «Додому» – це залежить від моделі iPhone.

На екрані комп’ютера повинен з’явитися екран відновлення, далі iTunes або Finder дадуть підказки по розблокуванню і відновленню iPhone.

Як розблокувати смартфон на Android

У власників смартфонів на Android варіантів відразу кілька. Ми розташували їх у послідовності від простого до складного.

Повернення до заводських налаштувань – крайній захід для смартфонів на ОС Android

  1. Якщо на смартфоні є функція Smart Lock із заданим умовою розблокування, то ви врятовані. Потрібно просто виконати цю умову, наприклад, піднести до смартфону довірений пристрій і включити на девайсах Bluetooth. Після з’єднання смартфон автоматично розблокується.
  2. Перевірте, чи немає у бренду фірмового сервісу для розблокування зразку Find My Mobile від Samsung, де можна просто видалити попередній пароль. Буде потрібно тільки інтернет і обліковий запис Samsung.
  3. Смартфони з версією Android 4.4 і старше можна розблокувати через ваш обліковий запис Google. Якщо п’ять разів ввести невірний пін-код, виникне напис «Забули пароль?» на екрані, на нього треба натиснути і ввести дані для входу в обліковий запис Google.
  4. Ще для одного варіанта розблокування через Google потрібно виконати кілька умов: смартфон включений і підключений до інтернету, на ньому активні функції «Місцезнаходження» та «Знайти пристрій», а також встановлені Play Market і підключений обліковий запис Google. Якщо все це є, то ввійдуть до свого облікового запису Google і скористатися сервісом «Знайти пристрій». У списку пристроїв з’явиться заблокований девайс, для нього потрібно вибрати опцію «Очистити пристрій». Це зітре з гаджета всі відомості, потім їх можна буде відновити також через акаунт Google – просто не забувайте час від часу робити резервну копію.
  5. Крайній захід – повернення до заводських налаштувань. Оскільки через меню це зробити не вийде, доведеться діяти через поєднання апаратних клавіш. Спочатку смартфон потрібно вимкнути і натиснути певне поєднання кнопок для переходу в режим відновлення (їх комбінацію для вашої моделі доведеться дізнатися через пошуковик або на сайті виробника). Після утримання протягом 10-15 секунд потрібного поєднання клавіш з’явиться меню відновлення. У ньому через тачскрін або за допомогою клавіш гучності вибираємо пункт Recovery, потім – Wipe data / factory reset. Всі дані можна буде відновити з синхронізованого облікового запису Google.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button