Softnews

Названо спосіб перетворити будь-який смартфон у приховану камеру відеоспостереження

камера смартфон

Бувають випадки, коли вам потрібно покинути будинок на довгий термін, або перевірити що робить ваш кіт під час вашої відсутності або ваша дружина (чоловік).


Не всі можуть дозволити собі дорогі камери відеоспостереження, а ось старі смартфони або непотрібні є майже у кожного.

Що для цього потрібно?

Для зйомки нам знадобитися смартфон, неважливо який і на чому. Аби у нього була камера, робочий Wi-Fi і система Android / iOS. Далі потрібно забезпечити програмну частину. Адже якщо просто поставити смартфон на запис камерою, то толку від цього мало.

Для цього є спеціальні програми, які імітують камери відеоспостереження. Ось список найпопулярніших:

  1. Alfred – Додаток, який не записує відео нескінченно. Але при цьому, коли перед камерою хтось рухається – він робить короткий фрагмент запису. Додаток є і для Android і для iOS.
  2. TrackView – Майже повна копія звичайних камер спостереження. Камера телефону буде писати відео відразу, якщо почує звук або помітить рух. Відео одразу ж пересилається в хмару Гугл диск.
  3. Manything – Схожий на попередні. Має ті ж самі функції, але при цьому є настройка, щоб додаток включався в момент вашого відходу з будинку. Дуже корисна функція.
  4. WardenCam – Безкоштовний режим HD, запис по руху, збереження в хмари – все це вміє ця чудова програма. Так само можна налаштувати планувальник вашої відсутності вдома.

Після того як вибрали підходящий для вас додаток, справа залишилася за малим

Застосування

Якщо ви хочете таку камеру для спостереження всередині будинку, то радимо зробити так. Для початку вам потрібна розетка, щоб постійно тримати смартфон на зарядці, плюсом перевірте з’єднання Wi-Fi, чи добре він його тримає. Після того як місце вибрано, залишилося якось приховати знаходження там телефону.

Ні в якому разі не засовуйте смартфон в м’яку іграшку або щось інше. Він нагріється і може спалахнути!

Це вже буде залежати від вашого місця проживання і умов спостерігаємої кімнати.

У більшості названих програм, є функція дистанційного спостереження, тобто ви в будь-який момент можете підключитися до камери через спеціальний інтерфейс і спостерігати в прямому ефірі, що відбувається у вас вдома.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо кращі додатки для заробітку на власному смартфоні

В минуле

Українцям розповіли, наскільки небезпечно жити поруч з вишкою стільникового зв’язку

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle