Softnews

10 секретних кодів для власників смартфонів Xiaomi, про які ви точно не знали

В даній статті ви дізнаєтеся інженерні коди для смартфонів Xiaomi. Вони видають різну внутрішню інформацію, дозволяють отримати доступ до різноманітних параметрів і протестувати ваш пристрій.

Ми вже писали про інженерні коди для всіх Android смартфонів. У цьому матеріалі розповімо окремо про коди, для смартфонів Xiaomi. Оскільки оболонки різні, то і коди відрізняються від виробника до виробника.

Важливо! Ці коди в першу чергу призначені для технічних фахівців і сервісних працівників. Вводьте їх, чітко розуміючи що ви робите.

Куди вводити коди?

Дані коди потрібно вводити як звичайний номер при дзвінку. На зображенні ми спеціально зобразили як це робиться. Все дуже просто також як перевірка балансу через *111# .

Перелік кодів

Оскільки кодів не дуже багато, не будемо розбивати їх на категорії, а просто напишемо єдиним текстом. Кожен вже зможе знайти те, що йому здасться цікавим чи корисним.

*#*#6484#*#* – Це доступ до тестового меню, в якому ви можете повністю протестувати ваш смартфон. Наприклад Bluetooth, Wi-Fi, версія програмного забезпечення, камери тощо.

*#*#64663#*#* – Додаткове тестове меню, яке дає доступ до тестів оболонки MIUI і виявлення будь-яких помилок.

*#*#4636#*#* – Загальна технічна інформація про телефон. Номер збірки, модель, дата виробництва і так далі.

*#*#564548#*#* – Те ж саме, але тільки інформація не про телефон, а про оболонку MIUI.

*#*#37263#*#* – Корисний код для тих, хто робить ігрові тести смартфонів Xiaomi. Даний код виводить на екран інформацію про роздільну здатність, герцівку і FPS в даний момент часу.

*#*#34971539#*#* – Ще один важливий код в принципі для всіх. Дає повну інформацію про камеру: виробник сенсорів, датчиків і тому подібна важлива інформація, яку нерідко приховують.

#*#36245#*#* – Доступ до налаштувань електронної пошти.

*#*#426#*#* – Інформація про сервіси Google.

*#*#759#*#* – Спеціальне секретне меню для виробників смартфонів, в тому числі і для Xiaomi.

*2767*3855# – Швидкий доступ до скидання смартфона до заводського стану.

Ось такі існують коди для вашого смартфона, якщо ви щасливий володар Xiaomi. Вони можуть не працювати на деяких моделях або версіях прошивки.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button