SoftnewsНовини

Користувачі Android та iPhone отримали нову соціальну мережу

Мобільний додаток Vine дозволяв ділитися зацикленими відеороликами, сервіс був запущений в 2013 році. В тому ж році Vine став найбільш скачуваним безкоштовним додатком в App Store, а в 2017 році проект закрили.

В кінці 2018 року Будинок Хоффман (Dom Hofmann), один із засновників Vine, анонсував новий сервіс під назвою Byte, який мав прийти на зміну Vine. Його планували запустити в другому кварталі 2019 року, але у зв’язку з певними фінансовими та юридичними труднощами проект стартував лише 24 січня.

Byte

Новий сервіс та соціальна мережа дозволяє користувачам завантажувати 6-секундні зациклені відео. Додаток простий та зрозумілий, при цьому в ньому поки що немає реклами, яка часто заважає отримати задоволення від програми.

Як і будь-який іншій соціальній платформі, Byte потрібно велика спільнота користувачів, щоб домогтися успіху.

[adsforwp id=”10622″]

Завантажити Byte можна безкоштовно в Google Play Store та App Store. Поки що середній бал додатка в Google Play становить 4,2 / 5, а в App Store оцінка дорівнює 4,5 / 5.

Також стало відомо, що Byte відразу став одним з найпопулярніших додатків в американському App Store. У п’ятницю додаток очолив чарт, зараз він залишається одним з найпопулярніших. У Google Play ситуація схожа.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button