Новини

Астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку на тиждень з 13 по 19 травня

Зодіакальний простір Тельця в особі гостинної Венери приймає п’ять планет, включаючи саму господиню. Акцентована жіноча енергія сприяє розкриттю творчого потенціалу, примноженню ресурсів, зокрема фінансових.

Створюється благодатний ґрунт як для отримання задоволень, так і для накопичення сил та енергії. Це — найкращий час для кохання та романтики, створення міцного фундаменту у діловій сфері та бізнесі, спорті, науці та мистецтві, архітектурі та дизайні інтер’єрів.

Родючість цього знака надасть особливої ​​чарівності жінкам. Жінки бажають знайти схожість з Богинею краси і не проти отримати в подарунок квіти та прикраси. Прояв Сонця в Тельці дещо консервативний та інтровертний. Але наявність низки гармонійних аспектів сприяють яскравій індивідуальності та оригінальності, приносить матеріальний успіх, розширює можливості та кругозір, наділяє оптимістичністю та гарним смаком.

Вплив від Урана та Юпітера багато хто відчує як потребу у свободі та незалежності, бажання уникнути загальноприйнятих норм і піддатися духу авантюризму. Не дивуйтеся, якщо вам заманеться незвичайних, нестандартних стосунків. Знайомства через інтернет, у тому числі з партнерами з далеких країн, відмінно впишуться в цей період.

15 травня Меркурій також переходить у Телець. Вплив Землі пробуджує розумову працездатність, глибину мислення, практичність та прагматичність. Будь-які ідеї ретельно зважуються та обмірковуються. Це хороші умови для вивчення теоретичних наук та фундаментальних дисциплін, але вони не сприятливі для вивчення іноземних мов або отримання знань, де потрібна швидкість. Кількість поїздок та будь-яких переміщень різко скоротиться, особливо якщо в цьому немає практичної користі.

Марс в Овні підштовхує до активності та рішучості. Важливою є лідерська позиція, вміння вдаватися до розумного ризику. Чоловіче населення прагне взяти ініціативу до рук. Вітається будь-яка діяльність, що сприяє розкриттю вогняного потенціалу: спорт, бізнес, стартапи, персональні тренінги з особистісного зростання. З огляду на сполуки Марса з кармічним вузлом, можна потім довго отримувати результати від докладених зусиль.

Зростаюча фаза Місяця на всьому періоді сприяє активності та оздоровленню організму, допомагає накопичувати енергію. Рекомендується вбудувати у спосіб життя процедури пов’язані з фізіотерапією, спа, похід у лазню. Справи щодо роботи та фінансів будуть вдаватися.

Перша половина тижня ідеальна для свят, галасливих застіль та відвідування громадських місць, де ви зможете поринути в атмосферу веселощів. Проведення презентацій, конкурсів, спортивних заходів виправдають ваші очікування.

Щоб справити враження на оточуючих, слід красиво одягнутися, використовуючи золоті прикраси, стежити за поставою та манерами. Друга половина схиляє виконання повсякденних, дрібних, побутових справ. наведенню порядку або до складної роботи, яка потребує концентрації, уваги та точності дій.

Овен – гороскоп на тиждень

Овни, потяг до прекрасного, любов до поезії, мистецтва, музики дає приплив творчих сил та натхнення. Спокійні мелодії, спілкування з природою, поїздка до моря чи санаторій допоможуть випробувати приємні емоції. Здатність інтуїтивно зрозуміти джерело доходу чи вкладення коштів. Якщо ви плануєте підставу власної справи, бренду або зробити великі покупки, краще не розголошувати свої плани.

Телець – гороскоп на тиждень

Тільцям зірки радять звертати увагу на незвичайні події та дивовижні збіги. Вас можуть завітати до інсайтів, цікавих думок, підказок неба — куди рухатися далі.

Успіхів у справах легше досягти у компанії з друзями чи близькими за інтересами людьми. Просування нових ідей, впровадження винаходу чи раціоналізаторської пропозиції отримають необхідну допомогу через спонсорів чи громадські організації.

Близнюки – гороскоп на тиждень

Близнюкам можна розраховувати на підтримку начальства, офіційних інстанцій та навіть таємних покровителів. Образ сірого кардинала чи неформального лідера вам також підійде. Для самореалізації встаньте на шлях духовного зростання, благодійної та творчої діяльності, адже у стані натхнення легше втілюються ідеї у життя

Рак – гороскоп на тиждень

Раки, Фортуна на вашому боці, якщо ви займаєтеся суспільно корисною роботою або вирішуєте серйозні стратегічні питання. Прихильними є зірки і до викладачів, діячів науки і спорту, а також до мандрівників. Придбання друзів серед іноземців, політиків чи громадських лідерів допоможе інтернет ресурс, відвідування масштабних заходів чи наукових конференцій.

Лев – гороскоп на тиждень

Левам належить зосередитися на кар’єрі та важкодосяжних цілях. Саме зараз можна досягти помітних успіхів завдяки зухвалості та здатності ризикувати у кризових ситуаціях. Дійте сміливо, рішуче, але наполегливо. Зрушити з мертвої точки складні справи і здобути гору допоможе кооперація з іншими людьми або використання методів парапсихології.

Діва – гороскоп на тиждень

Дівам важливо правильно вибирати союзників та партнерів. Успіх і розширення можливостей залежить від того, які люди оточують вас і як складаються відносини з ними. Шлюб або співробітництво сприяють активному цікавому життю, зміцнюють ваш престиж і дають можливість подорожувати та розширювати кругозір. Взаємна підтримка та виручка – ключ до досягнення поставленої мети.

Терези – гороскоп на тиждень

У Терезів відкриваються можливості для самореалізації, зміцнення та стабілізації свого становища. Водночас приходять і нові обов’язки, додаткова відповідальність. Загалом, попрацювати доведеться, але через зусилля прокладається дорога на краще життя. Успішно вирішуються справи, пов’язані з фінансовою сферою.

Скорпіон – гороскоп на тиждень

Скорпіони, не проґавте сприятливі дні для налагодження ділових та особистих стосунків. Багатообіцяючим та вдалим може стати романтичний союз, шлюб, нове знайомство. Ви на коні! Популярність, впевненість у собі, здатність домовитися з опонентами – ваші сильні сторони. Творча енергія б’є ключем. Використовуйте її для досягнення успіху у публіки, при взаємодії з
партнером чи у сфері мистецтва.

Стрілець – гороскоп на тиждень

Стрільці, залиште достатньо часу та сил для спілкування з членами сім’ї, наведення порядку та затишку у своїй оселі. Це вдалий час, щоб зайнятися генеральним прибиранням і позбавитися накопиченого мотлоху, пройти комплексне медичне обстеження або попрацювати на дачній ділянці. Справ може виявитися більше, ніж ви очікували. Працьовитість, практичний та планомірний підхід допоможе впоратися з ними швидко.

Козеріг – гороскоп на тиждень

Козерогам порада – не сумніватися у своїх здібностях. Реалізуйтеся у сфері реклами, лекційної та виставкової діяльності, навчання на курсах та вебінарах. Вдало складуться переговори, співбесіди, побачення. Якщо хочете налагодити плідну співпрацю з клієнтами або стосунки з родичами, підключіть чарівність і щедрість. Не скупіться на компліменти, похвалу та презенти.

Водолій – гороскоп на тиждень

Водолії, вплив позитивних вібрацій набирає сили та принесуть радісні сімейні події. Відчуйте себе по-справжньому щасливими у колі близьких та рідних, подаруйте їм ніжність, турботу та душевну м’якість. Пам’ятайте, що приємно не лише отримувати, а й дарувати подарунки. Ефективний період для побутових та повсякденних домашніх справ, закупівлі продуктів на тиждень чи дрібного
косметичного ремонту.

Риби – гороскоп на тиждень

Риби можуть досягти успіху в навчанні та самовдосконаленні професійних навичок, братися за робочі проекти, розпочинати власну справу, вести активне листування з діловими партнерами або пошукати кандидатів на сайті знайомств. Час зустрічей, короткострокових поїздок та наповнення інформацією. Дійте послідовно, без зайвого поспіху та суєти. Важливим є діловий раціональний підхід.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button