Новини

Водостійкість iPhone піддали сумніву: той самий негарантійний випадок

Смартфон iPhone XS відповідає ступеню захисту IP68, тобто його не тільки без проблем можна використовувати в дощ і сніг, він витримує занурення у воду на глибину до одного метра протягом півгодини.


Користувач iPhone XS з китайської провінції Гуйчжоу повідомляє про те, що його смартфон випадково впав у ванну. Він одразу ж дістав його і постарався висушити. В результаті з’ясувалося, що функція розпізнавання користувача по обличчю перестала коректно працювати.

Він звернувся в сервісний центр, який зробив висновок, що це негарантійний випадок, а ремонт смартфона обійдеться приблизно в 700 доларів. При цьому термін гарантії ще не закінчився. Власник смартфона обурився, пославшись на опис ступеня захисту IP68 і на ті самі півгодини, які смартфон може перебувати під водою.

[adsforwp id=”10622″]

iPhone XS

Персонал сервісного центру, відповідаючи на претензії користувача, заявив, що водостійкість смартфона гарантована тільки при впливі бризок. Втоплені смартфони автоматично знімаються з гарантійного обслуговування.

На офіційному сайті Apple йдеться про те, що iPhone XS є стійким до бризок, а також водостійким і має захист від пилу, однак ефективність захисту може бути знижена через щоденне зношення. Збитки, завдані зануренням в рідину, не покриваються гарантією.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button