lifecellНовини

lifecell запустив “халявний” тариф за 2 гривні на день

Одним з найбільших і найвідоміших операторів зв’язку в Україні являється lifecell, вона намагається робити все можливе для того, щоб якомога ширше коло людей на постійній основі користувався різними послугами, які вона сама і надає. В цьому немає нічого дивного, тому що подібним чином дана телекомунікаційна компанія заробляє кошти. Сьогодні, 21 січня 2020 року, сталося те, що стало для багатьох приємною несподіванкою, так як цей учасник «великої трійки» запустив вкрай вигідний тарифний план, віддавати за який на постійній основі потрібно дуже і дуже мало коштів.


Очевидно, що чим менше грошей потрібно платити за будь-який тарифний план, тим більше людей зможуть його собі підключити, а потім, після цього, використовувати на постійній основі. Телекомунікаційна компанія lifecell просить платити за нього всього 2 гривні в день, тобто обходиться він в украй скромну за сучасними мірками суму грошей, розмір якої по кишені кожній людині. Це кращий тариф з усіх можливих за таку суму грошей, а в народі його навіть прозвали «халявним», так як він пропонує дуже і дуже привабливі в усіх відношеннях умови обслуговування по антикризовій ціні. Запущений тариф пропонує вигідні умови обслуговування, включаючи в себе пакети всіх необхідних сучасній людині можливостей, а витрачати такі дозволено на будь-які цілі і потреби.

lifecell

Щомісяця в рамках тарифного плану клієнт телекомунікаційної компанії отримує 30 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі навіть на міські. Дзвінки всередині мережі компанії lifecell абсолютно безкоштовні і безлімітні, за рахунок чого з іншими клієнтами цього учасника «великої трійки» можна спілкуватися нескінченно багато, довго і часто, причому на рівні всієї України. Також в тариф включили одразу чотири потужні безліміти:

[adsforwp id=”10622″]
  • Безліміт на lifecell
  • Безліміт на відео
  • Безліміт на Facebook, Instagram, Twitter
  • Безліміт на месенджери 
  • Знижка -10% для студентів lifecell Campus

Новий тариф отримав назву “Чотири безліміти”, та коштує всього 60 гривень на 4 тижні, або трішки більше 2 гривень на день.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button