lifecellНовини

lifecell запустив “халявний” тариф за 2 гривні на день

Обговорення
lifecell

Одним з найбільших і найвідоміших операторів зв’язку в Україні являється lifecell, вона намагається робити все можливе для того, щоб якомога ширше коло людей на постійній основі користувався різними послугами, які вона сама і надає. В цьому немає нічого дивного, тому що подібним чином дана телекомунікаційна компанія заробляє кошти. Сьогодні, 21 січня 2020 року, сталося те, що стало для багатьох приємною несподіванкою, так як цей учасник «великої трійки» запустив вкрай вигідний тарифний план, віддавати за який на постійній основі потрібно дуже і дуже мало коштів.


Очевидно, що чим менше грошей потрібно платити за будь-який тарифний план, тим більше людей зможуть його собі підключити, а потім, після цього, використовувати на постійній основі. Телекомунікаційна компанія lifecell просить платити за нього всього 2 гривні в день, тобто обходиться він в украй скромну за сучасними мірками суму грошей, розмір якої по кишені кожній людині. Це кращий тариф з усіх можливих за таку суму грошей, а в народі його навіть прозвали «халявним», так як він пропонує дуже і дуже привабливі в усіх відношеннях умови обслуговування по антикризовій ціні. Запущений тариф пропонує вигідні умови обслуговування, включаючи в себе пакети всіх необхідних сучасній людині можливостей, а витрачати такі дозволено на будь-які цілі і потреби.

lifecell

Щомісяця в рамках тарифного плану клієнт телекомунікаційної компанії отримує 30 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі навіть на міські. Дзвінки всередині мережі компанії lifecell абсолютно безкоштовні і безлімітні, за рахунок чого з іншими клієнтами цього учасника «великої трійки» можна спілкуватися нескінченно багато, довго і часто, причому на рівні всієї України. Також в тариф включили одразу чотири потужні безліміти:

  • Безліміт на lifecell
  • Безліміт на відео
  • Безліміт на Facebook, Instagram, Twitter
  • Безліміт на месенджери 
  • Знижка -10% для студентів lifecell Campus

Новий тариф отримав назву “Чотири безліміти”, та коштує всього 60 гривень на 4 тижні, або трішки більше 2 гривень на день.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Очікують виходу в світ одразу три смартфони Xiaomi Pocophone

В минуле

Уразливість флагмана лінійки Samsung Galaxy Note подолана

В майбутнє

Також буде цікаво