Новини

Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 порадують покупців флагманськими “фішками”

Нинішній 2019 рік поступово добігає кінця, а з приходом 2020 року на ринок вийдуть нові моделі смартфонів, в тому числі бюджетні. У числі перших новинок виявляться Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9, а поступити на прилавки магазинів вони повинні вже в першій половині наступного року, причому купити собі такі зможуть всі бажаючі без будь-яких складнощів. Очікується, що дані телефони, як і будь-які їх попередники, будуть коштувати не більше ніж $ 200 (5000 гривень), а значить кожен, хто цього захоче, зможе дозволити собі їх покупку. Навіть не дивлячись на те, що ці моделі все ще знаходяться в стадії розробки, вже зараз відомі головні особливості цих телефонів. Користувачів флагманів такими, звичайно, вже не здивувати, але ті, у кого завжди були недорогі моделі мобільних пристроїв, гарантовано залишаться в захваті.

Є всі підстави вважати, що Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 порадують покупців флагманськими “фішками”, тому що вони отримають такі особливості, зустріти які в даний час ні в одному телефоні бюджетного рівня практично неможливо. Так, зокрема, новинки отримають сучасний IPS-екран, в який виявиться вбудований сканер відбитків пальців. Дисплеї такого типу з підтримкою дактилоскопічного модуля анонсували ще влітку нинішнього року, а масово використовуватися в продукції бюджетного рівня такі почнуть з початку наступного року. За рахунок цього в новинках від китайської корпорації не буде ніяких зайвих елементів на задній частині, крім потрійної і чотирьохмодульної основної камер відповідно, в залежності від обраної моделі.

Xiaomi Redmi 9

Для зарядки телефонів потрібно використовувати роз’єм USB Type-C, причому він же буде використовуватися для підключення будь-яких музичних пристроїв, в тому числі навушників. Пов’язано це з тим, що з даних смартфонів приберуть звичний всім 3,5 мм роз’єм, тому що з початку 2020 року всі телефони Xiaomi будуть поставлятися без такого, так як керівництво компанії вважає його «пережитком минулого». Корпус новинок виявиться виконаний з надміцного загартованого скла Corning Gorilla Glass 5, а серед інтерфейсів користувачів чекають Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 LE, A-GPS, Dual GPS, GLONASS і навіть NFC. Останній дозволить власникам новинок оплачувати покупки в магазинах і оплачувати проїзд в громадському транспорті.

Xiaomi Redmi 9

Все це виявиться доповнено стильним дизайном, та потужним технічним оснащенням встановленої на Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 прямо «з коробки» операційною системою Android 10 у вигляді фірмової прошивки MIUI 11. Залишилося тільки дочекатися, коли дані мобільні пристрої офіційно анонсують, а потім запустять в продаж. Швидше за все, ці телефони представлять вже в лютому 2020 року, а їх продажі почнуться через кілька днів після презентації в Китаї. Новинки виявляться доступні для покупки спочатку виключно на китайській території, але через кілька тижнів вони вийдуть і на міжнародному ринку, за рахунок чого жителі України, Європи та інших країн світу зможуть їх купити без будь-яких складнощів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button