Apple збільшує продажі смартфонів на 18,7%

Зараз на головній

Одним з факторів, які сприяють зниженню темпів продажів iPhone, стало падіння продажів на території Китаю, де значно зміцнилися місцеві вендори в ході торгової війни з США.


Однак зараз, схоже, настає якась відлига у відношенні китайців до «яблучних» смартфонів. Як повідомляє агенство Bloomberg, продажі iPhone в грудні зросли на 18,7% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, до 3,18 млн одиниць.

Видання пов’язує цю тенденцію з поступовим входженням в святковий період, а також з хорошими перспективами моделі iPhone 11, яка може перевершити попередника через підвищену автономність та знижену вартість.

[adsforwp id=”10622″]

iPhone SE 2

Подальші перспективи відновлення колишніх обсягів продажів iPhone поки незрозумілі. Ймовірно, тенденції збережуться до китайського Нового року, який стартує в кінці січня, а потім все буде залежати від китайських конкурентів, які почнуть оновлювати свої моделі високого класу.

Нагадаємо, Apple вже тривалий час не публікує квартальні продажі iPhone в світі, тому доводиться покладатися на дані різних аналітичних агенств. Згідно з останніми даними, навесні нас чекає презентація iPhone 9 і iPhone 9 Plus з IPS-екраном і доступними цінами.

 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей