Новини

Snapdragon 665 ще не на піку своєї продуктивності

Завтра в Китаї стартують продажі смартфона CC9e – бюджетного камерофона Xiaomi. У зв’язку з цим глава компанії Лей Цзунь (Lei Jun) нагадав користувачам про ключові переваги моделі: 32-мегапіксельну фронтальну камеру, потрійну камері з датчиком Sony на 48 Мп (як ми знаємо, з однаковою ймовірністю це можуть бути IMX586 і IMX582), екран OLED з вбудованим сканером відбитків пальців і тильна панель з 3D-картинкою. І все це – «ймовірно, найкраще в класі».

Один з користувачів задав питання з підтекстом: а чи не вважає Лей Цзунь «ймовірно, найкращою в класі однокристальну платформу смартфона». На що топ-менеджер парирував: «Snapdragon 655 не одна з кращих в смартфоні за $ 188?»

Загалом, видно, що користувачам хотілося б бачити в CC9e не тільки екран більш високої роздільної здатності , а й потужнішу однокристальну платформу. Втім, Snapdragon 655 ще не продемонструвала весь свій потенціал, якщо керуватися словами іншого топ-менеджера Xiaomi.

Йому довелося відповідати на логічне запитання користувача про те, чому результати Snapdragon 665 різняться на 20 000 балів при тому, що тести розділяє всього кілька днів. Глава відділу нових продуктів Xiaomi Ван Тен Томас (Wang Teng Thomas) повідомив на це, що CC9e став першим смартфоном на базі Snapdragon 655. Зазвичай платформа оптимізується і остаточно доводиться до оптимальної продуктивності в термін від 2 до 4 місяців з моменту її анонсу – цим і пояснюється різниця в продуктивності. Іншими словами, представлений ​​на початку квітня Snapdragon 665 знайде всю свою міць тільки до початку серпня. Так що скарги Лею Цзун на апаратну платформу CC9e деяких користувачів поки можна вважати передчасними.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button