Новини

iPhone 9 отримає флагманську технологію

Анонс нових флагманських iPhone очікується лише восени поточного року, але в мережі вже з’являються свіжі дані про те, що ж для нас готує яблучна компанія.


Так, Японський онлайн-ресурс, присвячений техніці Apple, під назвою MacOtakara, опублікував свіжі дані, що стосуються осінніх новинок купертіновцев. Так, якщо вірити джерелам порталу, пов’язаним з постачальниками Apple, американська компанія розробляє ідейного продовжувача iPhone, який при цьому буде оснащений системою розпізнавання осіб Face ID, мати більший розмір дисплея при збереженні габаритів попередника, а також позбудеться від застарілого сканера відбитку пальців Touch ID. Також, судячи за наявними даними, новинка буде працювати на базі однокристальної системи A13 Bionic.

З одного боку, опис як би говорить нам про те, що мова йде про iPhone SE 2. З іншого боку, відсутність Touch ID, замість якого використовують сканер особи, дозволяє нам припустити, що інсайдери описують якийсь абсолютно новий пристрій, анонс якого варто очікувати вже восени. У будь-якому випадку, 2020 рік обіцяє стати дуже цікавим для фанатів Apple, так що чекати варто як весняну, так і осінню презентації – обидві обіцяють не підвести.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button