Новини

Xiaomi Mi Note 10 розкрив характеристики на живих фото

Через кілька днів після публікації перших знімків  Xiaomi Mi Note 10 інсайдери запропонували увазі користувачів нову «фотосесію» за участю неанонсованого апарату. Серія нових знімків демонструє не тільки зовнішній вигляд пристрою, але і його докладні характеристики, включаючи модель процесора і GPU.

Фотографії, що імовірно демонструють Mi Note 10, опублікував відомий інсайдер Мукул Шарма. На знімках демонструються специфікації пристрою за допомогою програми AIDA64. Якщо витік вірний, смартфон побудований на базі восьмиядерного процесора Qualcomm з максимальною частотою 2,84 ГГц. Об’єм оперативної пам’яті апарата становить 6 ГБ, вбудованого накопичувача – 128 ГБ. Також згадується використання графічного прискорювача Adreno 650.

Xiaomi Mi Note 10 буде позиціонуватися як смартфон з великим дисплеєм. З чуток, Xiaomi також планує представити власний стилус для більш зручної роботи з «бізнес-пристроєм». Очікується, що новинку можуть представити вже 24 жовтня, хоча раніше глава компанії відзначав, що до кінця року розширення лінійки Ni Note не планується .


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button