Новини

Компанія Google похизувалась новітніми розробками напередодні 2020 року

Компанія Google підвела підсумки року, що минає. У своєму звіті за 2019 рік корпорація опублікувала список досягнень за останні 12 місяців, покликаних спростити життя користувачів.

1. Компанія відкрила навчальні центри Grow with Google, які розміщуються в бібліотеках і оснащені найсучаснішими інструментами для роботи в інтернеті. Завдяки курсам комп’ютерної грамотності Digital Workshop в Європі та на Близькому Сході стало на 10 мільйонів більше людей, які вміють користуватися ПК.
2. Ініціатива Code with Google допомогла величезній кількості студентів і школярів навчитися програмуванню.
3. Була проведена найбільша закупівля «зеленої» енергії і встановлено 1600 мегават.
4. Штучний інтелект продовжує навчатися. У цьому році він відкривав планети, навчався покращувати зображення, допомагав захисникам дикої природи і навіть створював дудли (замальовки).
5. Була запущена нова ігрова хмарна платформа Stadia, яка дозволяє запускати популярні ігри без консолі та комп’ютера.
Google назвала 11 своїх досягнень в 2019 році
6. Google турбується про безпеку особистих даних, а також робить все, щоб користувачі могли не тільки працювати, а й відпочивати від розумних пристроїв. Саме для цього була впроваджена система  цифрового благополуччя.
7. Особливу увагу було приділено людям з вадами мовлення та іншими проблемами, які не дозволяють їм повною мірою використовувати сучасні гаджети.
8. Відбулося святкування 15-річчя електронної пошти Gmail, а також впровадження нового дизайну для сервісу «Google книги».
Google працює над інтеграцією пристроїв розумного будинку в екосистему компанії

9. Google постійно покращує цифрового помічника, а також працює над інтеграцією пристроїв розумного будинку в екосистему компанії.

10. Корпорація прислухалася до думки відомих вчених і діячів культури, щоб донести їх досвід до звичайних людей, які зможуть вибрати свій життєвий шлях.

Google хвилюють питання кішок і собак

11. У смартфонах з’явилися нові емодзі. Крім того, Google грунтовно підійшла до питань переваг кішок і собак, з’ясувавши, жителів яких країн хвилюють нагальні проблеми їх чотириногих вихованців.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button