Новини

Як Apple всіх обманула з новою версією iPhone 11

Обговорення
iPhone 11 Pro vs iPhone

Після запуску лінійки смартфонів iPhone 11 попит на неї в Китаї підвищився. Багато в чому успіх нових смартфонів компанії Apple пояснюється привабливою цінової політиків.


Однак китайські оператори мобільного зв’язку продовжують шукати способи зробити iPhone 11 ще більш привабливим смартфоном в очах потенційних покупців, використовуючи спеціальні маркетингові виверти для просування пристрою.

На цьому тижні на популярному майданчику Jingdong в продаж надійшла контрактна версія iPhone 11 5G від оператора China Mobile. Примітно те, що вона коштує навіть менше, ніж стандартна версія iPhone 11.

Назва iPhone 11 5G і контракт на мобільну передачу даних в мережах п’ятого покоління – всього лише маркетинговий прийом, так як iPhone 11 не має апаратної начинки для роботи в мережах 5G. Так що покупці iPhone 11 5G все одно будуть обмінюватися мобільними даними через мережу 4G.

Перший смартфон з підтримкою мобільних мереж п’ятого покоління вийде тільки у вересні наступного року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вийшов браузер Firefox Lite 2.0 для Android

В минуле

Samsung Galaxy A01 – найдешевший смартфон компанії

В майбутнє

Також буде цікаво