Новини

Apple навмисно відключила в iPhone 11 над-корисну функцію

Обговорення
iPhone 11 ціна
iPhone 11 ціна

До анонса смартфонів iPhone 11 повідомлялося, що в них може бути реалізована зворотна бездротова зарядка – зручна функція для поповнення заряду, наприклад, бездротових навушників – і будь-яких інших пристроїв, сумісних зі стандартом Qi. Але на презентації про це нічого сказано не було, а сама по собі функція ніяк не заявлена. Тим часом, як пише інсайдер в Twitter, така зарядка в iPhone 11 реалізована. Але не працює.


Як пише інформатор з посиланням на надійні джерела, в iPhone 11 зворотна бездротова зарядка реалізована на апаратному рівні, але відключена програмно. З якої причини Apple це зробила – незрозуміло. Є думка, що така зарядка не відповідає корпоративним стандартам, але навіщо, в таке випадку, її взагалі потрібно було реалізовувати апаратно.

Загалом, ситуація зі зворотною бездротовою зарядкою в iPhone 11 виглядає незрозуміло. Будемо сподіватися, що розбирання iFixit, яке обов’язково проведуть після появи новинок у продажу, розставить всі крапки над «i» в цьому питанні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Використання звичайних SIM-карт виявилось вкрай небезпечним

В минуле

Нові iPhone здивували слабким результатом в AnTuTu

В майбутнє

Також буде цікаво