Samsung Galaxy S20
Обговорення

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться достовірною ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, днями повідомив, що наступний флагманський смартфон південнокорейської компанії Samsung буде називатися Galaxy S20, а не Galaxy S11.


Сьогодні він опублікував підтвердження цієї інформації, яке він отримав від своїх знайомих, які працюють в Samsung. Також він розповів, як компанія планує називати наступні моделі флагманської лінійки.

Висловлювалося припущення, що в 2021 році вийде лінійка Galaxy S30, але це не так. Виробник вирішив змінити схему нумерування своїх смартфонів, щоб моделі відповідали поточному календарному рокові.

Samsung Galaxy S20

Тобто в 2020 році виробник випустить лінійку Galaxy S20, роком пізніше підуть лінійка Galaxy S21, в 2022 році на ринок вийдуть смартфони Galaxy S22 і Galaxy S20 +. І так далі, якщо до того моменту маркетинговий відділ Samsung не придумає щось більш геніальне.

Презентація Samsung Galaxy S20 очікується в лютому цього року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Transcend випустила флешку з рекордною швидкістю

В минуле

Флагман від Redmi можна буде купити вже 1 січня 2020 року

В майбутнє

Також буде цікаво