Новини

Замість очікуваного Samsung Galaxy S11 вийде інший смартфон

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться достовірною ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, зробив сьогодні несподівану заяву.


Samsung Galaxy S20
Samsung Galaxy S20

У своєму ранковому повідомленні в соціальній мережі Twitter інсайдер був гранично лаконічним. Він опублікував назву наступного флагманського смартфона південнокорейської компанії Samsung. І називатися буде смартфон Samsung Galaxy S20.

Найлогічнішим припущенням є те, що компанія Samsung вирішила відмовитися від назви Samsung Galaxy S11 на користь Galaxy S20. «Samsung Galaxy S20 в 2020 році», – це звучить красиво, як мінімум.

Samsung Galaxy S20

Виробники смартфонів регулярно змінюють підхід до вибору назв для своїх нових пристроїв. Досить згадати лінійку iPhone, в якій одночасно вийшли iPhone 8 та iPhone X, а через два роки на ринку з’явилася лінійка iPhone 11.

Той самий інсайдер підтвердив, що фотографії Samsung Galaxy Fold 2, які недавно з’явилися в мережі, дійсно демонструють новий гнучкий смартфон компанії. Він додав, що його екран буде покритий ультратонким склом, а не пластиком. Саме такий варіант в майбутньому році будуть використовувати багато виробників.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button