Новини

Redmi Note 9 дивує дизайном на новому фото

На сайті Slashleaks опублікували перший витік інформації про наступний смартфон компанії Redmi, який повинен бути анонсований в першому кварталі поточного календарного року.


Джерело стверджує, що на цій фотографії зображений блок основної камери наступного смартфона Redmi. Питання тільки в тому, якого саме. На початку минулого року вийшла вкрай популярна модель Redmi Note 7, за якою послідувала Redmi K20. Восени пішли Redmi Note 8 і Note 8T, а зовсім недавно в продаж надійшла лінійка Redmi K30, причому старша версія з підтримкою 5G почала продаватися тільки сьогодні.

Redmi Note 9

Висловлюються припущення, що на фотографії показана камера Redmi K40 або Redmi Note 9. Втім, у бренда є і звичайна лінійка Redmi (без Note), крім того, компанія може готувати і інші серії.

Камера смартфона розташована в круглому блоці, який знаходиться в центральній верхній частині смартфона, причому розташовані вони не так, як у будь-якого іншого мобільного пристрою. Так, в дизайні сучасних смартфонів найпростіше виділитися саме за рахунок дизайну камери, що багато виробників і намагаються зробити.

Чекаємо появи нових подробиць про загадкову новинку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button