Новини

Samsung Galaxy S11 отримає 50-кратний гібридний і 100-кратний цифровий зум

Мабуть, головною і найбільш видатною фішкою майбутнього флагмана Samsung Galaxy S11 стане камера. Зібравши по крупицях інформацію про її будову і характеристики, інсайдери підготували масштабну публікацію.


Отже, основна камера новинки буде мати ​​108-Мп сенсор, розроблений Samsung. За замовчуванням фотографії з цього модуля матимуть роздільну здатність 12 Мп, але будуть відрізнятися більшою деталізацією завдяки алгоритму об’єднання 9 сусідніх пікселів в один, який збільшить розмір віртуального пікселя до рекордних 2,4 мікрон, поліпшивши світлочутливість і знизивши кількість цифрових шумів. У порівняння наводяться набагато простіші сенсори Galaxy S10 з розміром пікселя тільки 1,4 мікрон і нині популярні 64-Мп камери з 1,6 мікронами відповідно.

За опрацювання повнорозмірних 108-Мп знімків буде відповідати потужний чіпсет Snapdragon 865, що натякає на можливу відмову компанії від процесорів Exynos для європейського ринку, що не може не радувати.

Samsung Galaxy S11

Телеоб’єктив Galaxy S11 буде виконаний за принципом перископа, який близько року тому вперше був застосований в фото-флагмані Huawei P30 ProМодуль камери був розроблений ізраїльською компанією Corephotonics, яка з 2013 року працює над даним типом камер. Крім того, Samsung вже запатентувала технологію «Space Zoom», яка, за чутками, запропонує 50-кратне гібридне і 100-кратне цифрове збільшення.

Передбачуваний модуль камери-перископа Galaxy S11
Передбачуваний модуль камери-перископа Galaxy S11

Дивно, але чималу ставку компанія робить і на сенсор глибини (ToF), який буде використовуватися для кращого просторового сприйняття, чудового розпізнавання осіб і поліпшення знімків в портретному стилі. Очікується, що ToF-сенсорами оснастять не тільки флагмани, але і пристрої середньоцінового сегмента.

Galaxy S11

До інших технічних характеристик камер Galaxy S11 відносять вражаючу можливість запису відео 8K/30fps і 4K/120fps. Запатентована недавно торгова марка «Bright Night Sensor», ймовірно, передбачає роботу над просунутим режимом нічної зйомки.

Інший очікуваний режим – «Single Take Photo» дозволить одночасно робити серію фотографій і записувати відео протягом 15 секунд. Останніми з цікавих можливостей новинки стануть режими «Night Hyperlapse» (ймовірно, аналог Hyperlapse від Instagram) і «Vertical Panoramas» (створення вертикальних панорам). 

Презентація Samsung Galaxy S11 відбудеться 18 лютого 2020 року.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button