Новини

Перші користувачі вже випробували Redmi K30: відео

Обговорення
Redmi K30

Відразу після закінчення презентації Redmi K30  смартфон потрапив до рук журналістів, які поспішили показати, як виглядає перший гаджет бренду з підтримкою 5G, шістьма камерами і новим чіпом Snapdragon 765G. В опублікованих відеороликах продемонстровані відразу дві моделі з різним кольором корпусу і оформленням тильної кришки.


На відео чітко помітно, що Redmi K30 поставляється в класичній білій коробці-паралелепіпеді з пресованого картону. Апарат прикриває мініатюрна упаковка з документацією і комплектним пластиковим напівпрозорим чохлом. Під смартфоном акуратно покладені зарядний кабель USB Type-C і блок зарядки.

За заявою глави Redmi, блок живлення, з яким поставляється смартфон, по праву можна назвати унікальним. Компанії вдалося добитися ефективного перетворення електрики з ККД в 97%. Автор відеоролка демонструє, що на самому блоці вказано кілька режимів роботи, які відрізняються напругою і силою струму. Усього доступно чотири варіанти: 5В / 3А, 9В / 3А, 12В / 2,25А і 20В / 1,35А. Максимальна потужність пристрою для моделі 5G становить 30 Вт, для 4G-версії Redmi K30 – 27 Вт.

Глядачі, які були присутні на презентації, після її закінчення мали можливість оглянути смартфон на представлених стендах. Ще один автор опублікував відеоролик, в якому демонструє Redmi K30 в сірому кольорі.

Сам смартфон дійсно отримав тонкі рамки по периметру дисплея з незначним розширенням в нижній частині. На тильній стороні корпусу, пофарбованій в градієнтний колір, строго по центру, розташовані чотири камери. Поставляється смартфон з встановленою прошивкою MIUI 11.0.2, а ось версія Android невідома.

Автор відео показав і різницю в плавності інтерфейсу при активації режиму частоти оновлення зображення на дисплеї в 120 Гц, а також зробив кілька тестових знімків на основну 64-мегапіксельну камеру. Суб’єктивно швидкість анімації і відкриття нових пунктів меню відбувається значно швидше на 120-герцовому дисплеї.

Вартість Redmi 30K з підтримкою мереж п’ятого покоління стартує від $ 286. Ціна молодшої моделі Redmi 30K без 5G становить $ 228.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо антивірус, який стежить за своїми користувачами

В минуле

Київстар під Новий рік безкоштовно міняє старі смартфони на нові

В майбутнє

Також буде цікаво