Новини

Vodafone “ріже” тарифи: представлено найдешевший тариф на 2020 рік

Разом із компанією «Київстар» знизити ціни і подарувати абонентам на Новий рік дешевші тарифи вирішив і інший оператор великої трійки – Vodafone. Проте, подарунок виявився, що називається, «з пасткою»: новий дешевий тарифний план порядком урізаний, навіть за мірками соціальних. У чому ж полягає таке урізання, і чи вартий тариф уваги? Давайте ж розберемося разом.


Деталі тарифного плану

Даний тарифний план від Vodafone не можна назвати соціальним, скоріше він проходить по середній ціновій категорії. Вартість послуг становить дев’яносто гривень на місяць. Вже традиційно для себе, Vodafone бере місячну плату не за 28 днів, а за тридцять, тобто виходить три гривні в день. Що ви за це отримуєте?

  • Чотири гігабайти високошвидкісного інтернету.
  • Дві PASS-послуги, про які ми писали в окремій статті. Online-Pass (на фейсбук і месенджери) присутній спочатку, Video-Pass (як нескладно здогадатися, на відеохостінги) можна підключити окремою комбінацією.
  • Безлімітні розмови в мережі.
  • Вісімдесят хвилин по Україні або в Польщу.
  • Тридцять хвилин за кордон.
  • Можливість підключити «Безліміт за кордон» за додаткові три гривні в день.

Що ж, тариф дійсно дещо «урізаний» в порівнянні з основними водафоновскіми. Немає доступу до послуги Insta-Pass, зменшено кількість хвилин на дзвінки по Україні. Вісімдесят хвилин на інших операторів – все-таки замало, зазвичай у Водафон їх не менше ста п’ятдесяти. Проте, пропозиція виглядає цікавіше, ніж аналогічна у Київстару.

Vodafone

Як підключити. Висновки

Якщо вас зацікавила дана пропозиція від Водафон, то придбати сім-карту з тарифним планом Vodafone SuperNet Start, хоч і трохи «урізаним», можна в будь-якому магазині оператора, або ж у промоутерів. Присутня можливість підключити за додаткову суму різні акції, в тому числі те, чого тарифу так не вистачає – хвилини для дзвінків по нашій країні на номери інших операторів. Про це можна дізнатися, прочитавши сайт оператора.

В цілому Vodafone SuperNet Start явно вигідніше київстарівського «Спілкування без кордонів». Єдине, чого йому не вистачає – безліміту на Вікіпедію та інші освітні ресурси. Все інше тут присутнє, причому за значно нижчу ціну. Тариф можна порекомендувати тим, кому потрібно багато дзвонити на польські номера (80 хвилин до Польщі – досить багато), а також тим, у кого знайомі сидять на «Водафон».

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

2 Comments

  1. Ціни деруть просто жах. Що робити людям у яких простий кнопочний телефон? Тарифи просто для дзвінків відсутні, всі мусять платити за ГБ, навіть ті, в кого немає доступу до інтернету.

  2. Цитата: “Разом із компанією «Київстар» знизити ціни і подарувати абонентам на Новий рік дешевші тарифи”

    Київстар закрив мій тариф і підняв ціну на новому тарифі, на який мене перевів, вдвічі. Це, типу, зниження і подарунок? Лол!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button