Huawei P40 Pro
Обговорення

Закритий вже кілька років месенджер Google Allo нагадав про себе користувачам телефонів Huawei. Вони отримали повідомлення, що ця програма інфікована, пише AndroidAuthority .


Повідомлення про небезпеку Google Allo вдалося відтворити на Huawei P20 Pro, де ця програма була встановлена. Таке ж попереджувальне вікно з’явилося на Mate 20 Pro після інсталяції в нього месенджера за допомогою APK-файлу.

Небезпечним цей месенджер виявився і для деяких користувачів розроблених Google смартфонів Pixel XL, Pixel 2 XL, Nexus 5X при перевірці антивірусом Avast. Він почав позначати Google Allo як загрозливий додаток ще в грудні минулого року. Розробник антивіруса обіцяє надати офіційну відповідь після новорічних свят.

Мессенджер Google Allo випустили восени 2016 року і він обіцяв віртуального помічника і шифрування листування. За перший тиждень після виходу його скачали 5 млн разів. Однак це повідомлення Google про успіхи свого мессенджера було останнім. Уже два місяці по тому додаток Allo опустилося нижче 200 місця в Google Play. Сервіс остаточно закрили в березні 2018 року. Він недоступний для скачування в Google Play, однак залишається встановленим у деяких користувачів і його можна встановити через APK-файл.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Система штучного інтелекту від Google діагностує рак ефективніше 6 лікарів

В минуле

Смартфони Huawei почали продавати унікальні роботи

В майбутнє

Також буде цікаво