Новини

Смартфони Huawei почали “сваритись” на программу від Google

Закритий вже кілька років месенджер Google Allo нагадав про себе користувачам телефонів Huawei. Вони отримали повідомлення, що ця програма інфікована, пише AndroidAuthority .


Повідомлення про небезпеку Google Allo вдалося відтворити на Huawei P20 Pro, де ця програма була встановлена. Таке ж попереджувальне вікно з’явилося на Mate 20 Pro після інсталяції в нього месенджера за допомогою APK-файлу.

Небезпечним цей месенджер виявився і для деяких користувачів розроблених Google смартфонів Pixel XL, Pixel 2 XL, Nexus 5X при перевірці антивірусом Avast. Він почав позначати Google Allo як загрозливий додаток ще в грудні минулого року. Розробник антивіруса обіцяє надати офіційну відповідь після новорічних свят.

Мессенджер Google Allo випустили восени 2016 року і він обіцяв віртуального помічника і шифрування листування. За перший тиждень після виходу його скачали 5 млн разів. Однак це повідомлення Google про успіхи свого мессенджера було останнім. Уже два місяці по тому додаток Allo опустилося нижче 200 місця в Google Play. Сервіс остаточно закрили в березні 2018 року. Він недоступний для скачування в Google Play, однак залишається встановленим у деяких користувачів і його можна встановити через APK-файл.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button