Новини

Vodafone запустив “халявний” тариф, який неймовірно важко підключити

Vodafone – один з найбільших українських операторів, і за сумісництвом — оператор з найбільш суперечливою репутацією. Так, його пропозиції зазвичай дуже вигідні, часто — абсолютно халявні, але у них періодично трапляються неприємні «підводні камені». Нещодавно компанія запустила новий тарифний план. Давайте подивимося, чи дійсно він настільки гарний?

Формула халяви

Уважно вивчивши умови нової пропозиції від Водафона, можна прийти до висновку, що найбільше вона підходить людям, які шукають «золоту середину». Іншими словами, не хочуть платити занадто багато за послуги, які їм не потрібні, але все ж краще, у разі непередбачених обставин, мати той же мобільний інтернет під рукою. Посудіть самі. Підключивши пакет послуг, ви отримуєте:

  • Безлімітні дзвінки на всі номери Vodafone
  • 100 хвилин на розмови з іншими українськими операторами
    1 гб 4G\3G інтернету на місяць
  • Додатково — пакет 50 SMS-повідомлень на будь-які номери, який обійдеться в 1 гривню 50 копійок.

Vodafone

Ціна складає всього 30 гривень в місяць. Традиційно для Vodafone, якщо ви вичерпаєте пакет раніше терміну, завжди можна замовити новий. Це дуже зручно, тому що дозволяє ефективніше управляти витратами на мобільний зв’язок. Переходячи на цей тарифний план, ви зберігаєте всі бонуси, які були у вас на старому пакеті.

Складнощі з підключенням

Тариф Vodafone 4G Smart XS виглядає, безумовно, досить заманливо. Однак, вже традиційно для оператора, з них виникають деякі складнощі. В даному випадку, це проблеми з підключенням. Не можна ввести яку-небудь комбінацію, після чого стати щасливим користувачем нового тарифу.

4G Smart XS

Щоб підключити Vodafone 4G Smart XS, ви повинні спочатку отримати СМС з пропозицією скористатися цією послугою. За яким алгоритмом оператор взагалі обирає таких людей, не зовсім зрозуміло. Так чи інакше, цілком можливо, що вам доведеться почекати заповітного повідомлення від оператора. Так, безумовно, халява того варто, але все ж.

Потрапивши в число обраних, яких Водафон вважає гідними, запам’ятайте кілька простих комбінацій. Головна з них— *101*444# і клавіша виклику. Вона потрібна для того, щоб отримати новий пакет хвилин та гігабайт Інтернету, якщо старий вичерпався. Про те, що ви майже вичерпали свій запас, вас попередять заздалегідь.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button