Новини

Триває суперечка між Xiaomi та Samsung за першість в отриманні Snapdragon 865

Xiaomi часто виявляється першою, хто адаптує свої смартфони під нове «залізо» Qualcomm. Так, зовсім недавно Redmi K30 5G став першим на Snapdragon 765G – чіпсеті середнього рівня з вбудованим 5G-модемом.

Ось і зараз амбіції китайської компанії передбачають першість в питанні застосування Snapdragon 865. В інтерв’ю китайським ЗМІ гендиректор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) знову підтвердив, що презентація Mi 10 з цим чіпом на борту відбудеться в першому кварталі 2020 року (січень-березень), але найголовніше – він стане першим в світі пристроєм на цьому чіпі.

З урахуванням того, що офіційна промо-кампанія по Mi 10 навіть не почалася, а презентація Samsung Galaxy S20 відбудеться вже 11 лютого, ця заява виглядає дуже дивно.

[adsforwp id=”10622″]

Xiaomi Mi 10

Так що ж, Xiaomi обманює? 

В даному питанні важливий контекст. Справа в тому, що керівництво компанії приймає до уваги ті смартфони, які можна придбати, а не ті, які тільки представлені «на папері». Так було, зокрема, з Mi 9 і Snapdragon 855: Xiaomi називала його першим на Snapdragon 855, хоча Lenovo презентувала Z5 Pro GT на два місяці раніше, але так і не довезла його до кінцевого споживача.

Схожа ситуація може бути і в нашому випадку: за чутками, Galaxy S20 надійде в продаж 13 березня, а версія на Snapdragon 865 може дебютувати ще пізніше. Раніше свої претензії на першість у питанні Snapdragon 865 заявляли ZTE і Meizu. Хто ж виявиться першим? Робіть ваші ставки, панове!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button