Новини

Apple виступає проти єдиної зарядки для всіх смартфонів

Європарламент знову приступив до активної вирішення питання з уніфікацією єдиного стандарту зарядних пристроїв. Чиновники планують примусово зобов’язати компанії, що займаються виробництвом смартфонів, перейти на використання універсального роз’єму.


Представники Apple вже відреагували на цю ініціативу, зазначивши, що таким чином ЄС «задушить інновації».

Універсальний роз'єм

На думку Apple, будь-які правила, що обмежують виробника у виборі типу роз’єму для смартфона, буде більше шкодити користувачам, ніж допомагати. В якості підтвердження своєї заяви вендор надав результати дослідження аналітичної компанії Copenhagen Economics.

Експерти підрахували, що перехід гаджетів Apple на інший тип зарядного пристрою обійдеться в $ 1,7 мільярда і може вдарити по екології, оскільки мільйонам людей належить відмовитися від використання Lightning, викинувши старі блоки живлення і кабелі.

[adsforwp id=”10622″]

«Apple виступає за інновації. Ми вважаємо, що рішення ЄС зі стандартизацією зарядних пристроїв принесе шкоду як споживачам, так і розвитку технологій. Порт Lightning сьогодні використовується більш ніж на 1 мільярді пристроїв. Заборона на використання даного стандарту може привести до появи величезної кількості електронних відходів.

У 2009 році Комісія вже розглядала варіант переходу на micro-USB, що могло б обмежити розвиток Lightning та USB Type-C. В результаті виробники самі відмовилися від 30 видів зарядних пристроїв, зупинившись на трьох: USB Type-C, micro-USB і Lightning.

Ми сподіваємося, що Комісія продовжить шукати рішення, яке не обмежуватиме здатність галузі впроваджувати інновації і пропонувати клієнтам нові цікаві технології», – заявили в Apple.

Представники корпорації також відзначили, що індустрія і так скоротила кількість типових роз’ємів до трьох, а незабаром, з відмовою від micro-USB, їх і зовсім залишиться два. У компанії сподіваються, що Європейська Комісія знайде рішення проблеми, яка не завдасть шкоди здатності виробника до впровадження інновацій.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button