Новини

Vivo представила свій перший 5G-смартфон та суперзарядку

Vivo на сьогоднішньому прес-заході в рамках шанхайської виставки MWC 2019 представила свій перший смартфон з підтримкою мереж п’ятого покоління Vivo iQOO 5G, надшвидку зарядку Vivo SUPER FlashCharge потужністю 120 Вт, а також нові AR-окуляри – повідомляє ресурс GSMArena . На жаль, детальні характеристики нових пристроїв названі так і не були.

Vivo iQOO 5G

Vivo iQOO 5G побудований на топовому чіпсеті Qualcomm Snapdragon 855 із зовнішнім модемом Snapdragon X50 і чотирма антенами для підтримки 5G-мереж, тоді як для 4G їх необхідно лише дві. Таким чином загальна кількість антен в смартфоні, включаючи модулі Bluetooth і Wi-Fi, збільшилась до восьми.

Крім цього, у зв’язку з великим енергоспоживанням 5G-мереж смартфон отримав акумулятор складної 3D-конструкції, який дозволив продемонстрованому прототипу зберігати 70% заряду після підключення до 5G-мереж протягом всього дня. Vivo iQOO 5G надійде в продаж у найближчі 3 місяці, в III кварталі 2019 року.

Переваги 5G-мереж

Директор науково-дослідного центру Vivo 5G Цинь Фей розповів, що головними перевагами 5G-мереж є зменшена на 10 мс затримка сигналу, а також збільшення пропускної спроможності і кількості одночасних підключень.

[image lightbox=”1″ caption=”Vivo 5g”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/Vivo-5g.jpg[/image]

Все це дозволить підвищити швидкість в 5-10 разів в порівнянні з 4G, а також надасть можливість IoT-пристроям підключатися безпосередньо без використання мостів в зв’язку з підтримкою більшої кількості одночасних підключень в 5G-мережах.

Цинь Фей також вважає, що оператори мобільного зв’язку з приходом 5G значно збільшать обсяги наданого в тарифних планах трафіку, наприклад з сучасних 20 ГБ до 1 ТБ.

AR-окуляри

Під час презентації також був показаний ролик з демонстрацією окулярів доповненої реальності, що складаються з двох дисплеїв з роздільною здатністю 720p, а також датчиків відстеження переміщення в усіх напрямках з шістьма ступенями свободи.

[image lightbox=”1″ caption=”Vivo AR”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/Vivo-AR.jpg[/image]

Гаджет можна використовувати для AR-ігор, 3D-відео і професійних цілей. AR-окуляри підключаються до мобільного пристрою без проводів.

Надзвичайно швидка зарядка Vivo SUPER FlashCharge

І на завершення, Vivo представила надшвидку зарядку для смартфонів Vivo SUPER FlashCharge потужністю 120 Вт, яка була анонсована ще на минулому тижні.

[image lightbox=”1″ caption=”Vivo SUPER FlashCharge”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/FlashCharge-120W.jpg[/image]

Пристрій дозволяє за 5 хвилин зарядити смартфон з акумулятором ємністю 4000 мАг на 50%, а за 13 хвилин – на всі 100%. На жаль, і в цей раз компанія не розкрила детальних характеристик за винятком сили струму в 6А і напруги 20В. Також невідомо, чи отримає Vivo iQOO 5G підтримку цієї швидкої зарядки.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button