Новини

Samsung Galaxy S11 отримає функцію розпізнавання осіб

У мережі з’явилися нові подробиці про гаряче очікуваний флагманський смартфон Samsung Galaxy S11, чий анонс повинен відбутися на початку 2020 року. Про нові знахідки, які з’явилася прошивці, розповів один із засновників XDA Developers Макс Вейнбах (Max Weinbach) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter. 

Раніше він повідомив про використання однокристальних систем Snapdragon 865 і Exynos 9830, замість представленої недавно флагманської Exynos 990. Тепер Вейнбах помітив згадка функції розпізнавання обличчя в коді прошивки. У коді зустрічаються згадки додатку Face Service, з чого він зробив висновок про появу підтримки подібного методу аутентифікації в Galaxy S11. 

Втім, Вейнбах підкреслив, що це не означає підтримку тривимірного сканування особи, а тільки факт, що «Samsung активно працює над розпізнаванням осіб». 

Раніше Samsung активно просувала фірмову технологію розпізнавання користувачів по райдужці очей як більш безпечну в порівнянні з розпізнаванням осіб. Однак у флагманському Galaxy S10 її вже немає і для біометричної аутентифікації використовується сканер відбитків пальців. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button