КиївстарНовини

Київстар представив свій найдешевший тариф на 2020 рік

Обговорення
Київстар

Компанія «Київстар» випустила свою нову лінійку тарифних планів ще восени. Продажі, судячи з усього, залишили бажати кращого, переважно через те, що ці тарифи досить дорогі. Абонплата висока навіть порівняно з іншими пропозиціями оператора, що ніколи не славився низькими цінами. Для того, щоб на нові тарифні плани перейшло якомога більше людей, було запущено акцію, що дозволяє не платити два місяці за зв’язок – але за умови, що потім абонент перейде на пропозицію з осінньої лінійки. Ця спроба, здається, теж провалилася. Тепер Київстар запускає дешевший план, щоб зберегти провідну позицію на українському ринку мобільного зв’язку.


Чи буде халява для абонентів?

Що ж, давайте подивимося, які послуги пропонує Київстар в рамках нововведеного тарифного плану. Перше, що можна відзначити – це не соціальний тариф. Абонентська плата в ньому становить 125 гривень за чотири тижні, що для Київстару цілком собі середня ціна. Втім, даний оператор ніколи і не відрізнявся дешевими пропозиціями, декларуючи упор на якість. Ну да ладно, це все лірика. Що ж ми, все-таки, отримаємо, придбавши заповітну сім-карту?

  • Безлімітні дзвінки в мережі Київстар.
  • Три гігабайти мобільного інтернету.
  • Тридцять хвилин дзвінків на інші мобільні по нашій країні, а також на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини та Чехії.
  • Можливість користуватися без додаткових доплат Київстар ТВ і StarGuard.

Пропозиція виглядає не дуже цікаво. Проте, є у нього ще кілька переваг. Так, у абонентів даного тарифного плану діє послуга «Знання без кордонів»: не тарифікується Вікіпедія та інші освітні ресурси. Корисною для тих, хто сидить в месенджерах, буде інша послуга: жодна програма обміну повідомленнями також не тарифікується.

Київстар

Як підключити

В цілому тарифний план «Спілкування без кордонів» виглядає не дуже цікаво. Однак він може підійти тим, у кого багато знайомих сидять на «Київстарі», в якості другої сім-карти, або ж тим, хто багато сидить у всіляких месенджерах. Для підключення потрібно придбати і активувати картку. Якщо вона у вас вже є, але ви користуєтеся іншим тарифом, підключіть «Спілкування без кордонів» за допомогою офіційного сайту оператора, або ж в магазині «Київстар» за допомогою фахівця.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung дозволить набирати текст з допомогою камери та штучного інтелекту

В минуле

Киевстар представил свой самый дешевый тариф на 2020 год

В майбутнє

Також буде цікаво