Новини

Samsung дозволить набирати текст з допомогою камери та штучного інтелекту

Сьогодні, 30 грудня 2019 року, компанія Samsung оголосила, що вона презентує широкий спектр проектів, над якими працює, в рамках майбутньої виставки CES 2020 на Лас-Вегасі.


Одним з найбільш цікавих проектів є SelfieType. За офіційною інформацією, Samsung створила новий спосіб введення тексту. SelfieType використовує штучний інтелект і фронтальну камеру, надаючи користувачам віртуальну клавіатуру.

Користувачі зможуть набирати текст пальцями на віртуальній клавіатурі, не торкаючись до екрану. На офіційному сайті Samsung говориться, що SelfieType легко адаптується до різних мобільних пристроїв, таких як смартфони, планшети і ноутбуки.

Samsung SelfieType

Джерело стверджує, що ця функція може також працювати на смартфонах, планшетах і ноутбуках інших компаній, оснащених фронтальною камерою. Таким чином, цілком ймовірно, що після завершення проекту і його готовності до комерційного розповсюдження Samsung може запропонувати цю функцію іншим виробникам смартфонів.

Samsung зазначає, що Samsung SelfieType не вимагає додаткового обладнання і не використовує проекцію віртуальної клавіатури. За рухами пальців по віртуальній клавіатурі стежитимуть камера і штучний інтелект.

Наскільки точним і зручним виявиться подібний спосіб введення, ми дізнаємося вже зовсім скоро.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button