Новини

PlayStation 5 виявилась набагато потужнішою попередниці

З’явилася інформація про продуктивність PlayStation 5, нової поки не анонсованої ігрової приставки від компанії Sony. Її протестували в бенчмарку і порівняли з поточною PlayStation 4, і різниця виявилася воістину колосальною.


Згідно з наявними даними, в тесті продуктивності PlayStation 4 набрала рівно 5000 балів, а результат PlayStation 5 склав аж 20000 балів. Чотириразова перевага на тлі того, що PlayStation 4 вміє працювати навіть з дуже вимогливими іграми, вселяє оптимізм. Мабуть, з виходом п’ятої PS якість графіки в іграх зробить величезний стрибок, що, звичайно ж, на руку геймерам.

Що під капотом?

Відповідальність за зростання продуктивності несе в першу чергу процесор – його підготувала компанія AMD, нові чіпи виготовляються на основі просунутої архітектурі Zen 2 по технології 7 нанометрів. Відеокарта тут теж від AMD, так що ніяких проблем з сумісністю не виникне. Крім того, в PlayStation 5 нарешті більше немає вінчестера – цей повільний і давно застарілий накопичувач поступився місцем сучасному і швидкому SSD.

Коли і скільки ми заплатимо?

Вихід новинки від Sony попередньо запланований на 2020 або 2021 рік. Її ціна поки залишається під питанням, але враховуючи неймовірну потужність, можна розраховувати на ціну в районі 500-600 долларів. Нагадаємо, що нинішнє покоління кошту 400 долларів США.

Back to top button