Новини

Чутки про деталі дизайну Samsung Galaxy S11 + спростовано

Обговорення
Samsung Galaxy S11 Plus

Місяць тому відомий інсайдер OnLeaks публікував рендери майбутнього Samsung Galaxy S11 +. Багатьох тоді збентежило хаотичне і навіть дивне розташування об’єктивів основної камери. Як виявилося, це був не фінальний дизайн. Новий витік демонструє максимально наближений до підсумкового варіанту зовнішній вигляд. 


Старий дизайн Galaxy S11 +

Старий дизайн Galaxy S11 +

Новий дизайн Galaxy S11 +

Новий дизайн Galaxy S11 +

За словами самого інсайдера, попередні рендери були засновані на першому концепті, який розробила Samsung. Тепер же він отримав оновлену інформацію про дизайн актуального прототипу Galaxy S11 +, в якому компанія переглянула компонування камер. Модулі тепер розташовані на прямих лініях відносно один одного і виглядають набагато акуратніше.

Важливою деталлю на зображенні є наявність перископного об’єктива. Нещодавно сама компанія Samsung продемонструвала його роботу. Як очікується, Galaxy S11 + зможе знімати з 5-кратним оптичним зумом, 50-кратним гібридним і 100-кратним цифровим.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi 10 vs Mi 10 Pro: стоит ли переплачивать?

В минуле

Android 11 получил ожидаемою многими функцию

В майбутнє

Також буде цікаво