Новини

Битва гігантів: Samsung Galaxy S11 + міряється перископною камерою з Huawei P40 Pro

Крім дизайнерського тренду на великі прямокутні модулі основних камер, наступний рік ознаменується ще одним по-справжньому цікавим технологічним змаганням: масовому впровадженням камер-перископів в смартфони. 


Першопрохідцем в цьому процесі стала компанія Asus, яка впровадила подібний модуль в Asus ZenFone Zoom ще в далекому 2015 році. Рік тому Huawei випустила модель P30 Pro з перископом, а зараз ситуація стає ще цікавішою, оскільки до гонки оптичного зуму приєдналася і компанія Samsung.

Galaxy S11 + vs P40 Pro: чий перископ крутіше?

Відомий twitter-інсайдер @UniverseIce поділився новою порцією інформації про перископ-камери нового покоління, які будуть встановлені в майбутні флагмани Galaxy S11 + і P40 ProТак, розробка Samsung запропонує 5-кратний оптичний зум при сенсорі на 48 Мп, в той час як Huawei застосує більш якісну оптику з 10-кратним наближенням і сенсором на 16 Мп. Мабуть, південнокорейська компанія робить ставку на алгоритми і гібридне наближення, а її китайський конкурент, який зібрав непогану базу знань на основі попереднього апарату P30 Pro, працює над оптичною складовою камери.

Результат протистояння технологій фото-флагманів ми дізнаємося вже цієї весни.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button