Новини

Samsung готує передчасний випуск свого флагману та гнучкого смартфону

Кілька днів тому з’явилися чутки про те, що смартфони Samsung лінійки Galaxy S11 всім своїм дружним сімейством презентують 18 лютого – за тиждень до відкриття галузевої виставки MWC 2020. Але зараз називають нову дату, яка ближче до поточного моменту.


Samsung Galaxy

Як повідомив ізраїльський сайт Sammobile, Galaxy S11 і Galaxy Fold 2 (який насправді не наступник нинішнього Galaxy Fold, а модель в новому форм-факторі «розкладачка») дебютують не 18, а 11 лютого. Прем’єра відбудеться в Сан-Франциско, як і в минулому році. 

Перенесення прем’єри Galaxy S11 на більш ранній термін насправді має дуже велике значення для Samsung. Раніше вже повідомлялося, що деякі компанії хотіли б «підсидіти» Samsung, випустивши свої смартфони до анонса Galaxy S11. Зокрема, таке бажання приписували Xiaomi та її Mi 10. Але якщо Samsung анонсує свої флагмани раніше, то і в продаж вони надійдуть раніше – у інших компаній не буде шансів відповісти своїми конкурентами.

Ця теорія справедлива стосовно Galaxy S11, але ситуація щодо Galaxy Fold 2 поки незрозуміла. З огляду на досвід Galaxy Fold, не факт, що з Galaxy Fold 2 Samsung буде поспішати. Тому, ця модель може надійти в продаж вже після всіх представників лінійки Galaxy S11. 

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button