Новини

ТОП-10 виробників, чиї смартфони найчастіше ламаються

Обговорення
Samsung Galaxy M90

Згідно даних страхової компанії «Альфа Страхування», на більшість пошкоджених застрахованих смартфонів припадають пристрої від Samsung, Apple і Huawei. Дана статистика стосується «постраждалих» гаджетів в період з 1 липня 2018 року по 30 червня 2019.


Більшість всього ушкоджень (90-95%) припадає на механічні поломки. Потім йдуть протиправні дії третіх осіб і пошкодження водою.

У період з 1 липня 2018 року по 30 червня 2019 «Альфа Страхування» застрахувала більше 5 млн смартфонів. Перше місце за зверненням в страхову компанію зайняли власники девайсів від Samsung (26,2%), на другому місці – розташувалися користувачі «яблучних» смартфонів (20,2%), третє місце дісталося власникам Huawei (14,4%).

Четверта по десяту позиції розподілилися між користувачами смартфонів наступних виробників:

 • Xiaomi (7,2%);
 • ASUS (6%);
 • ZTE (4,4%);
 • Meizu (3,3%);
 • Nokia (2,9%);
 • Sony (2,5%);
 • Prestigio (2,4%).

Справедливості заради відзначимо, що не варто оцінювати даний рейтинг як показник якості смартфонів. Очевидно, що пристрої більш популярних виробників ламаються частіше, адже їх присутність на ринку більша.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Watch дозволить здійснювати дзвінки без телефону

В минуле

Як покращити рівень сигналу в квартирі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

 • Анатолій Лисаківський

  Було би добре, щоб ще провели дослідження щодо того, смартфони яких компаній працюють найдовше в разі бережного користування ними?!!??

 • Арсен Повх

  В статті логічна помилка. Тут не правильна вибірка. Береться кількість страхових випадків але логічно припустити що застрахованих самсунгів більше ніж застрахованих Prestigio оскільки самсунг є більш популярним. Відповідно срахивих випадків з самсунгами більше і створюється видимість, що вони менш надійні. Для правильної вибірки слід взяти по 100 телефонів кожної фірми і промоніторити який відсоток в кожної фірми вийшов з ладу.

Комментарии для сайта Cackle