Новини

ТОП-10 виробників, чиї смартфони найчастіше ламаються

Згідно даних страхової компанії «Альфа Страхування», на більшість пошкоджених застрахованих смартфонів припадають пристрої від Samsung, Apple і Huawei. Дана статистика стосується «постраждалих» гаджетів в період з 1 липня 2018 року по 30 червня 2019.


Більшість всього ушкоджень (90-95%) припадає на механічні поломки. Потім йдуть протиправні дії третіх осіб і пошкодження водою.

У період з 1 липня 2018 року по 30 червня 2019 «Альфа Страхування» застрахувала більше 5 млн смартфонів. Перше місце за зверненням в страхову компанію зайняли власники девайсів від Samsung (26,2%), на другому місці – розташувалися користувачі «яблучних» смартфонів (20,2%), третє місце дісталося власникам Huawei (14,4%).

Четверта по десяту позиції розподілилися між користувачами смартфонів наступних виробників:

  • Xiaomi (7,2%);
  • ASUS (6%);
  • ZTE (4,4%);
  • Meizu (3,3%);
  • Nokia (2,9%);
  • Sony (2,5%);
  • Prestigio (2,4%).

Справедливості заради відзначимо, що не варто оцінювати даний рейтинг як показник якості смартфонів. Очевидно, що пристрої більш популярних виробників ламаються частіше, адже їх присутність на ринку більша.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

2 Comments

  1. Було би добре, щоб ще провели дослідження щодо того, смартфони яких компаній працюють найдовше в разі бережного користування ними?!!??

  2. В статті логічна помилка. Тут не правильна вибірка. Береться кількість страхових випадків але логічно припустити що застрахованих самсунгів більше ніж застрахованих Prestigio оскільки самсунг є більш популярним. Відповідно срахивих випадків з самсунгами більше і створюється видимість, що вони менш надійні. Для правильної вибірки слід взяти по 100 телефонів кожної фірми і промоніторити який відсоток в кожної фірми вийшов з ладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button