Новини

Oppo дивує унікальним розміщенням блоку камери

Обговорення

Компанія Oppo зареєструвала в Національному управлінні інтелектуальної власності Китаю новий патент на дизайн смартфона з бічною висувною камерою.


Так, дійсно, в цьому місці висувну камеру поки що не здогадався зробити ніхто. Фронтальна камера розташовується в правому верхньому куті, в тому місці, де знаходиться і блок основної камери.

Oppo

Поки що про новинку нічого невідомо, також незрозуміло, для чого взагалі може знадобитися подібне рішення. Цілком очевидно, що висувний модуль займає практично весь простір в тому місці, де знаходиться один з трьох модулів основної камери. Тому поки що до цього апарату суцільні питання і ніяких відповідей.

Oppo

Варто згадати, що на конференції Inno Day 2019 компанія Oppo презентувала концептуальний смартфон, в якому використовується селфі-камера, розташована прямо під екраном. Однак виробник продовжує працювати і над іншими рішеннями.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Створено мікроскоп для смартфона з 1000-кратним зумом за $ 100

В минуле

Xiaomi Mi 10: перший флагман без отворів

В майбутнє

Також буде цікаво