Новини

Флагмани Oppo – рекордсмени з попередніх замовлень

OPPO Reno 3

Компанія Oppo презентувала флагманські смартфони Oppo Reno 3 і Reno 3 Pro тільки кілька днів тому назад. Проте, вони вже встигли встановити свій перший рекорд.


Згідно з офіційними даними, смартфони Oppo Reno 3 і Reno 3 Pro викликали жвавий інтерес, а попередні замовлення тільки в Китаї оформили понад 1,46 млн осіб. 580 000 реєстрацій пройшли через популярний онлайн-магазин JD.com. Більш того, нова серія стала чемпіоном за обсягами попередніх замовлень в магазині TMall за весь рік. Для останнього флагмана року це відмінний результат.

Oppo Reno 3

Варто відзначити, що смартфони анонсували 26 грудня, а ці дані справедливі станом на 27 грудня, тобто фактичний обсяг попередніх замовлень на поточний момент є значно вищими.
Oppo Reno 3 отримав однокристальну систему Dimensity 1000L SoC і продається за ціною від 485 доларів. Oppo Reno 3 Pro оснащений однокристальною системою Snapdragon 765G і доступний за ціною від 570 доларів. Всі подробиці про характеристики Oppo Reno 3 ви можете дізнатися в нашому детальному анонсі.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Realme виводить на ринок клон Realme 5

В минуле

Realme та Redmi оголосили старт продажів смартфонів з підтримкою 5G в один день

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle