Новини

Samsung Galaxy S11 можна буде платити на касах без NFC

Обговорення
Samsung Galaxy S11

Популярний інсайдер Ішан Агарвал на своїй сторінці в Twitter поділився інформацією про те, що компанія Samsung не планує відмовлятися від технології MST в прийдешньому флагмані Samsung Galaxy S11.


Технологія MST робить можливим оплату на базі системи Samsung Pay в терміналах, які не підтримують NFC. Так, за допомогою Samsung Galaxy S11 розплатитися можна буде в терміналах старого типу, що дає перевагу платіжній системі Samsung перед Apple Pay і Android Pay.

Нагадаємо, що не кожне пристрій, в якому працює Samsung Pay підтримує також і технологію MST. Зокрема, MST відсутня у телефонів з лінійки Galaxy A і в смарт-годинах Galaxy Watch.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Vodafone запустив «халявний» тарифний план за 30 гривень

В минуле

Найдешевший у світі флагман отримав динаміки Dolby Atmos

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • Александр Копко

    LastPass

    Так не интересно) а чип в руку вшить уже всё???

Комментарии для сайта Cackle