Новини

Стали відомі основні відмінності трьох майбутніх флагманів Huawei

Обговорення
Huawei P40
Huawei P40

Організація Bluetooth Special Interest Group, що займається розробкою стандартів Bluetooth, а також сертифікацією пристроїв, оснащених підтримкою таких технологій, опублікувала відомості про сертифікацію трьох нових смартфонів китайської компанії Huawei.


Всі три смартфона підтримують технологію Bluetooth 5.1. Ресурс Gizchina повідомляє, що мова йде про різні моделі лінійки Huawei P40. Якщо вірити чуткам з Китаю, то в цьому році серія Huawei P40 буде включати три моделі.

Стандартна модель Huawei P40 має бути оснащена плоским екраном. Додатково очікуються моделі Huawei P40 Pro і Huawei P40 Plus, які отримають вигнутий з чотирьох сторін екран. У випадку з Huawei P40 Plus діагональ дисплея буде більшою.

Huawei P40

Раніше виконавчий директор споживчого підрозділу Huawei Юй Чендун (Yu Chengdong) офіційно підтвердив, що лінійка Huawei P40 дебютує в Парижі в березні цього року.

Очікується, що разом з Huawei P40 компанія Huawei запустить повноцінну альтернативу сервісів Google, що дозволить їй поліпшити продажі своїх смартфонів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Назван мобильный оператор с самым быстрым интернетом

В минуле

Навушники Galaxy Buds + презентують разом з головним флагманом Samsung

В майбутнє

Також буде цікаво