Новини

Стали відомі основні відмінності трьох майбутніх флагманів Huawei

Організація Bluetooth Special Interest Group, що займається розробкою стандартів Bluetooth, а також сертифікацією пристроїв, оснащених підтримкою таких технологій, опублікувала відомості про сертифікацію трьох нових смартфонів китайської компанії Huawei.


Всі три смартфона підтримують технологію Bluetooth 5.1. Ресурс Gizchina повідомляє, що мова йде про різні моделі лінійки Huawei P40. Якщо вірити чуткам з Китаю, то в цьому році серія Huawei P40 буде включати три моделі.

[adsforwp id=”10622″]

Стандартна модель Huawei P40 має бути оснащена плоским екраном. Додатково очікуються моделі Huawei P40 Pro і Huawei P40 Plus, які отримають вигнутий з чотирьох сторін екран. У випадку з Huawei P40 Plus діагональ дисплея буде більшою.

Huawei P40

Раніше виконавчий директор споживчого підрозділу Huawei Юй Чендун (Yu Chengdong) офіційно підтвердив, що лінійка Huawei P40 дебютує в Парижі в березні цього року.

Очікується, що разом з Huawei P40 компанія Huawei запустить повноцінну альтернативу сервісів Google, що дозволить їй поліпшити продажі своїх смартфонів.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button