Новини

Samsung Galaxy S11e без селфі-камери на нових рендерах

Обговорення

Компанія Samsung оформила в Бюро по патентах і товарних знаках США патент на новий дизайн смартфона. Він описує модель з двома екранами.


Ресурс LetsGoDigital також візуалізував розробку, створивши якісні рендери на основі схем і описів в патенті. На думку джерела, подібний дизайн може використовуватися в молодшій моделі флагманської серії Galaxy S11 – Galaxy S11e, анонс якої очікується на початку 2020 року.

Samsung Galaxy S11e

Samsung Galaxy S11e

Передня панель виглядає досить стандартно – екран займає майже всю поверхню, а рамки мінімальні. Динамік розташований у верхній рамці, а ось фронтальної камери не видно – ні в вирізі екрана, ні в висувному модулі. Допоміжний екран на задній панелі допомагає робити Селфі з головної камери.

Samsung Galaxy S11e

Тильний екран займає 60% поверхні, щоб смартфон було зручно тримати в руці. Згідно з кресленнями в патенті, основна камера у смартфона подвійна.

Samsung Galaxy S11e

Для прикладу LetsGoDigital також створив рендер з фронтальною камерою в отворі в основному екрані.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

GoPro Hero 8 – відома ціна та дата виходу: фото

В минуле

Революційний Xiaomi Mi Mix Alpha показали на відео

В майбутнє

Також буде цікаво