Новини

Київстар почав міняти старі смартфони на нові

Як відомо, смартфони дуже швидко застарівають. Це відбувається через безліч причин, але головна серед них полягає в тому, що виробники останніх знову і знову впроваджують новітні технології, в зв’язку з чим на ринок виходять нові моделі, тоді як старі втрачають свою актуальність. Зазвичай це відбувається за один рік, проте останнім часом цей термін почав скорочується до півроку, тому що багато відомих брендів вже випускають по два флагмана в рамках однієї лінійки протягом року. Наздогнати новинки дуже складно, тому що такі коштують великих грошей, але Київстар запропонує всім українцям свій вихід з цієї ситуації.

Так, зокрема, на території України була запущена спеціальна акція, яка носить безстроковий характер. До обміну приймають смартфони від таких компаній, як Apple, Samsung, Xiaomi, Nokia LG, Sony, Huawei і Honor яким не більше шести років. Взяти участь в акції можуть тільки повнолітні громадяни України, тобто особи, яким вже виповнилося повних 18 років.

Київстар

Для того, щоб взяти участь у акції, потрібно принести в магазин компанії Київстар свій смартфон, від якого потрібно позбутися, а потім попросити співробітника (консультанта) провести його діагностику. Після повного огляду буде озвучена сума грошей, в яку оцінили мобільний пристрій. Якщо все влаштовує, можна погоджуватися на операцію, надавши свій паспорт та ідентифікаційний код. Документи необхідний для оформлення всього за законом. Всіма грошима від старого телефону дозволено оплатити до 100% від ціни нового, тобто якщо таких виявиться досить, новий смартфон нададуть безкоштовно.

Якщо грошей на оплату всієї вартості нового пристрою недостатньо, отримати бажаний апарат можна просто доплативши різницю у вартості, зі своєї кишені.

Як не продешевити

Щоб отримати за свій смартфон якомога більшу суму грошей, потрібно виконати наступні вимоги:

  1. Смартфону не має бути більше шести років.
  2. Потрібно обов’язково взяти з собою коробку від телефону, як запевнили в Київстар, це значно збільшить вартість гаджету.
  3. Не забудьте зарядне та навушники.

Також слід додати, що якщо в рамках цієї акції новий смартфон можна взяти і в кредит (на недостаючу вартість).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button