Новини

Названа трійка найпопулярніших «гібридів» в Україні: у лідери вийшли доступні моделі

Через проблеми з паливом українці все частіше обирають моделі з альтернативним живленням.

Війна суттєво змінили вподобання українських автомобілістів. Дефіцит бензину та дизелю, а також його значне здорожчання змусили людей звернути увагу на гібридні авто. Адже такі машини дають можливість суттєво зекономити на пальному, а за потреби обійтися й без нього.


За останні півроку в Україні зареєстровано 5,7 тисяч гібридних легковиків. Близько 2,3 тисячі з них були новими, а решта 3,4 тисячі – пригнаними з Європи авто з пробігом. Переважну більшість з числа проданих «гібридів» склали моделі виробників Toyota та Ford, які й раніше користувалися популярністю в українських автомобілістів.

Найпопулярнішими серед нових «гібридів» стали:

  1. Toyota RAV-4 Hybrid – зареєстровано 510 штук;
  2. Toyota Highlander Hybrid – 257 штук;
  3. Toyota Yaris Cross Hybrid – 199 штук.

До трійки найбільш купованих гібридних авто з пробігом увійшли:

  1. Toyota Prius – реєстрацію пройшли 445 штук;
  2. Ford Fusion – 326 штук;
  3. Ford C-Max – 212 штук.

Загалом у перший місяць після початку повномасштабної війни в Україні темпи продажу нових машин різко впали. В березні було продано лише близько 600 легковиків. Та вже у квітні попит почав зростати, а до червня обсяги продажу українських дилерів збільшилися ледь не ушестеро – 3100 автомобілів.

Натомість вторинний авторинок України такого суттєвого зниження попиту не відчув. Зокрема на популярність вживаних автомобілів значний вплив мав закон про безкоштовне розмитнення. Завдяки такому рішенню уряду в Україну за останні три місяці було завезено близько 200 тисяч легковиків. Та й ціни на них через відсутність мита були цілком прийнятними для більшості українців.

Тим часом паливна криза не лише в Україні, а й у всій Європі, дала новий поштовх для виробників електрокарів. Зокрема китайська компанія China Evergrande Group дням запустла продаж нового електричного позашляховика Hengchi 5. Наразі електрокар вже доступний для передзамовлення.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button