Новини

Samsung Galaxy S11 у всій красі на нових реалістичних фото

Обговорення
Samsung Galaxy S11

Про смартфон Samsung Galaxy S11 останнім часом з’являється все більше чуток. З останніх можна виділити ті, які стверджують, що апарат отримає 108-мегапіксельний датчик для основної камери і перископний «телевик» з п’ятикратним оптичним зумом. А ще Galaxy S11 приписують спектрометр.


Видання PhoneArena вирішило зібрати воєдино чутки, витоки, патенти та інші дані і створити на їх основі зображення майбутнього смартфона. Наскільки Galaxy S11 буде близький до того, що можна бачити на зображеннях, поки можна лише гадати, але це набагато більш реалістичний погляд на можливий дизайн флагмана, ніж багато інших.

Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11

Відзначимо, що в Galaxy Note 10 корейський гігант чогось змінив дизайн блоку камер, зробивши його, як у всіх. Але якщо в Galaxy S11 залишиться горизонтально орієнтована камера, ймовірно, більшості це припаде до душі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Redmi Note 8T отримає модуль безконтактних платежів

В минуле

Xiaomi Mi Band 4 став ще розумнішим: вийшов довгоочікуваний апдейт

В майбутнє

Також буде цікаво