В одній з найбільших соціальних мереж заборонили анімовані PNG-картинки

Зараз на головній

Соціальна мережа Twitter вирішила заборонити своїм членам розміщувати анімовані картинки в форматі PNG. Як з’ясувалося, вони в окремих випадках використовувалися з метою нападів на людей, які страждають на епілепсію. Зловмисники за допомогою спалахів світла намагалися спровокувати напади епілепсії.


Анімовані GIF-картинки є сьогодні дуже поширеними в усіх соціальних мережах і месенджерах, однак у них є певні обмеження, а саме встановлений ліміт в 256 кольорів. Анімовані PNG-картинки дозволяють зняти це обмеження і створювати короткі анімаційні зображення, які за якістю не поступаються відеороликами.

Вони стають все більш і більш поширеними, однак, як стверджують представники Twitter, вони являють реальну небезпеку для людей, які страждають на епілепсію.

Twitter

Минулого місяця зловмисники здійснили серію нападів на Фонд епілепсії, після чого відправили серію анімованих зображень з швидкими спалахами світла тисячам підписників Фонду. На відміну від анімованих відео і GIF-файлів, анімація PNG запускається автоматично.

Саме з цієї причини Twitter заборонив всі анімовані PNG-файли, проте представники соціальної мережі пообіцяли шукати альтернативу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як швидко відписатися від настирливих листів на електронну пошту

Сьогодні поговоримо про те, як позбутися від спаму на електронну пошту від різних інтернет-магазинів та інших організацій. Електронна пошта сьогодні...

Більше схожих статей