Новини

В одній з найбільших соціальних мереж заборонили анімовані PNG-картинки

Соціальна мережа Twitter вирішила заборонити своїм членам розміщувати анімовані картинки в форматі PNG. Як з’ясувалося, вони в окремих випадках використовувалися з метою нападів на людей, які страждають на епілепсію. Зловмисники за допомогою спалахів світла намагалися спровокувати напади епілепсії.


Анімовані GIF-картинки є сьогодні дуже поширеними в усіх соціальних мережах і месенджерах, однак у них є певні обмеження, а саме встановлений ліміт в 256 кольорів. Анімовані PNG-картинки дозволяють зняти це обмеження і створювати короткі анімаційні зображення, які за якістю не поступаються відеороликами.

Вони стають все більш і більш поширеними, однак, як стверджують представники Twitter, вони являють реальну небезпеку для людей, які страждають на епілепсію.

Twitter

Минулого місяця зловмисники здійснили серію нападів на Фонд епілепсії, після чого відправили серію анімованих зображень з швидкими спалахами світла тисячам підписників Фонду. На відміну від анімованих відео і GIF-файлів, анімація PNG запускається автоматично.

Саме з цієї причини Twitter заборонив всі анімовані PNG-файли, проте представники соціальної мережі пообіцяли шукати альтернативу.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter



Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button